İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SINIRSIZ $55 ADWORDS KUPONU

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
HER YENI UYELIKLE BERABER 55 DOLARLIK ADWORDS KREDISI KAZANIYORSUNUZ VE SINIRSIZ UYE OLABILIRSINIZ.

FIYAT: 25 YTL BANKA HAVALESI
20 USD PAYPAL

NOT: VERECEGIM LINKIN TEKRAR DAGITIMI YASAKTIR.

GeneraL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Daha acıklayıcı olabilirmisiniz ?

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
elimdeki link sayesinde her uye olusunuzda 55 usd hesabiniza yukleniyor. herhangi bir sorunda para iadesi yaparim.

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
evet calisan yahoo linki...ancak yahoo linki derken elinizde ki kuponun degerini arttiran bir yahoo linki degil, kuponsuz 55 usd yatiran bir yahoo linkidir. Yeni uye olmaniz yeterlidir.

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Gerekiyor ama belki bir caresi bulunur.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bin kere verildi bu link, para göndermeyin arkadaşlar.. bildiğiniz yahoo linki işte..

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
TAMAM ARKADASLAR , HERKESTEN OZURDILERIM , BEN BU LINKI ILK DEFA GORDUM VE SATIN ALDIM VE BIR IS YAPTIGIMI SANMISTIM , CUNKU KUPONUN TANESI 10 YTL YE SATILIYORDU, MADEM BOYLE BIR LINK AYAKALTINDA DOLASIYOR , SATMAYA DA LUZUM YOK .

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu kodu bilmeyen webmaster yok burda bi sen varmışın işte onuda satmaya kalkıyosun bence kendinden utanacağına hala bişeler yazıyorsun..

bide verdiğim linkin dağıtımı yasaktır demiş adam ne diyim ben buna bilemiyorum.. bile.. sanki telif hakkı bunda.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
peki bu linki kullanıyorum ancak nasıl sınırsız reklam yapabilirim orda 50 dolar diyo biri yardımcı olabilirmi

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bu kodu bilmeyen webmaster yok burda bi sen varmışın işte onuda satmaya kalkıyosun bence kendinden utanacağına hala bişeler yazıyorsun..

bide verdiğim linkin dağıtımı yasaktır demiş adam ne diyim ben buna bilemiyorum.. bile.. sanki telif hakkı bunda.

Neden bahsediyorsun sen ? Adam yukarda bu linki daha önce bilmedigini ve özrünü dile getirmiş hala kendine utan,soyutlan havasında mesajlar atıyorsun.

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Böyle bir olay olmaması için uğraşıyorum bir daha ortakmısınız siz yoksa..

Özür dilediğini gördüm bende Yuhh dedim hala karşılık veriyor.

15. Mesaja oku ondan sonra konuş hala 100 dolar olduğunu legalpara ediyor..

Sevgili Dreamz

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
tamamda bu nasıl sınırsız kullanılıyo onu açıklayacak biri yokmu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5