İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sınırsız Alan + Trafik TR Lokasyonlu Ücretsiz Sponsor oluyorum

sabroza

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Selamün Aleyküm Arkadaşlar,

Elimde bulunan resellerden sizlere hosting sponsorluğu sağlamak istiyorum

Yardımcı olduğum ve olcağım arkadaşlar konuyu iyice dikkatli şekilde okuyun !!!.

Öncelikle kimseyi dolandırmak kandırmak gibi bir niyetim yoktur.( mybbdestek.com eski yöneticisiyim mybbmod.com eski sahibi tanıyanlar mybb aleminden tanırlar. )

Öyle siteniz 2 gün kalacak 2 gün sonra kapatılmayacak.Size minumum 12 Ay siteniz kalabilir oda en kötü en kötü 12 ay diyorumki emin olunki bu süre çok daha fazla uzun olacaktır.

Çünkü benim girmiş olduğum proje büyük bir proje ve her zaman için birbirimize ihtiacımız olacaktır.Benim size ihtiyacım olacak sizin bana ihtiyacınız olacak arkadaşlar.

cpu limiti % 20 dir baştan belirtiyorum

* Limitsiz Alan Adı Barındırma (hardiskiniz gibi kullanamazsınız belirteyim.)
* Limitsiz Trafik
* Limitsiz Disk Alanı
* Limitsiz Alt Özellik
* CPanel / Whm Kontrol Paneli
* Softaculous ( Yüzlerce hazır kurulum )
* Türkiye Lokasyon
* Haftalık / Aylık harici sunucuya yedekleme (öncelikli sporsorluk hizmeti alan arkadaşlar sorumludur)

genellikle legal sitelere sponsor olmaktayım.
Bir sorun yaşadıgınız zaman mail yollu ile ulaşabileceksiniz.
Not: yasadışı siteler yardımcı olmuyorum.

not: domain isminizi pm olarak göndermeniz yeterli olacaktır.

size hesabı açıp dns bilgilerini göndereceğim.
Film sitelerine yardımcı olmuyorum. Kimseyede tavsiye etmiyorum. İleride telif hakkı vb şeyler ciddi anlamda başınız ağrıyor tavsiyem uzak durunuz.
Evet arkadaşlar sitenize sadece 3 adet linkimi eklemeniz yeterlidir onun haricinde şartım yoktur.
iyinet Dışı iletişim : [email protected]
Süre 12 aylık olup uzatma hakkı bende saklıdır. yani kendi maddi durumuma göre yol haritasını belirlerim sponsorluk yıllık olacaktır bundan şüpheniz olmasın
Linkimi eklemeyip beni kandırmaya yönelen arkadaşların sitelerine suspend atılacak ve açılmasını istedikleri durumda 2 hafta sonra yedekleri açılacaktır.( Verilecektir ) .1 Aydan fazla siteleri suspendlı olduğu halde iletişime geçmeyen siteler silinecektir.
1 Aydan fazla linkimin ekli olmadığı siteler silinecek.(yedekler verilmeyecektir. )

Önemli Not: Şuan itibari ile sponsor olacağım site 50 tane ile sınırlandıracağım sunucu durumuna göre genişleteceğim

Önemli : Herkes kendi yaptığı sitesinden içeriğinden sorumludur.Hesaplarda *****grafik,yasa dışı,w@ rez,hek vb en ufak içeriğe dosyaya izin yoktur. Tespiti durumunda sorgusuz sualsiz siteler silinecektir.
Şartlarda değişiklik yapma düzenleme hakkına sahibim.

ÖNEMLİ NOT:

her türlü sorularınıza pm ve e-mail aracılığı ile cevaplandıracağım

sabroza

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
şuanda 2 siteye sponsor olunmuştur 48 adet siteye daha sponsor olunacaktır.

sabroza

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
30 stok kalmıştır sponsorluk için yoğun talepleriniz için teşekkür ederim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5