İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SINIRSIZ bandwidth / aylik 8$

pacey666

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
unmetered band
unmetered email
3000 mb disk space
free e-commerce free setup
Free Marketing Package
Free Website Builder
Free Web Software
Free SPAM Filtering
MySQL Database Support
Frontpage Support

8$ bana acayip inanilmaz geldi bu fiyat bu sirketi kullanan varmi bi kac baba host sitesinde en iyi hizmeti veren site secilmis cozemedim :D

http://www.midphase.com/index.shtml <- bknz

sozlesmede su bilgi yer aliyor...

14.3 midPhase Unmetered Bandwidth Policy
midPhase provides Unmetered bandwidth for Mega-PHASE, Xtra-PHASE and Pro-PHASE customers. Because of the potential for abuse, midPhase has put into place the following policy which governs the use of our Unmetered Bandwidth Policy.

There are two classifications for midPhase-hosted websites. These are:
a. Unmetered Eligible, and
b. Unmetered Ineligible

To be classified as "Eligible" your website must follow the following rules:
* 90% or more of your images, download files, etc. must be linked from an HTML or equivalent web page that is accessible to the public.
* Your website is comprised mostly of web pages, and images used on those pages.
* Your website is NOT primarily designed to provide files for download.
* Your website is NOT absürt in nature.

E

eyciey

Misafir
sınırsız diye bi şey yoktur. Türk ticarette sınırsız ama bir tane mp3 dosyası atamıyrosun :)

A

altar

Misafir
ben sadece exe dosyası atacağım, günlük 9 GB BW gidiyor, bakayım kaç gün dayanabilecekler ama sonuç belli, tehlikeye girmeye değmez.

A

altar

Misafir
* Your website is NOT primarily designed to provide files for download

bu ne şimdi, çok akıllı amcamlar.

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kısaca dedigi ben bunlari weriyorum ama sen buraya site kuramazsin :)

geriye bisey kalmadı zaten...

"srkn"

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
turkticareti aradığımda sormuştum. nasıl veriyorsunuz diye geçiştirici bi cevap vermişlerdi. istediğiniz kadar alan kullanabiliyorsunuz falan diye. hayır sorun değil olup olmaması da, müşterilerimize karşı yalancı durumuna düşüyoruz. biz olmaz diyoruz adamlar biz veriyoruz diyorlar. hangimiz doğru söylüyoruz acaba :)

~Aykut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
srkn' Alıntı:
turkticareti aradığımda sormuştum. nasıl veriyorsunuz diye geçiştirici bi cevap vermişlerdi. istediğiniz kadar alan kullanabiliyorsunuz falan diye. hayır sorun değil olup olmaması da, müşterilerimize karşı yalancı durumuna düşüyoruz. biz olmaz diyoruz adamlar biz veriyoruz diyorlar. hangimiz doğru söylüyoruz acaba :)
sınırız diyorlar ama sınırları var

1. 100 mb acıyorlar eger 100 biter ise 100 daha veriyorlar bu işlem böyle devam ediyor. 3000 mb ye gelince duruyorlar. yani sınırları 3000 mb

2. mp3 video program downloadı yasak. bulundurmak da yasak

olayları bu

Editor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
anatoliahosting de öyle yapıyor alan 5 mb veriyor bandwidth ise 15 gb idi toplist sitesi kurdum adam hemen sitemi kapatmış mazeret ise toplist yasakmış :) bunlarınkide bu hesap

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
mp3 resim absürt veya toplist veya hitlist gibi siteler kuracaksanız sınırsız diyenlere ve vaadenlere güvenmeyin mağdur olursunuz.
Legal bir site ise haber sitesi ise o zaman belki şartları doğru olabilir ama diğer özelliklerde sitelere hayır cevabı ya da suspend yersiniz.
Haber sitesi bile olsa hitiniz çok yüksek olunca yine kapatıyorlar 5-10 bin tekilli bir site için 5 dolara sınırısız özellikleri yazan bir yerden almak bir süre sonra hayal kırıklığına uğramak demektir.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Ceviri hatasi var, unmetered sinirsiz demek degildir. Unmetered - olculmeyen.

Aylik bazda data transferinin kac GB olduguyla alakali bir durum degil. Belli bir port hizinda anlik maximum bir hizda aylik istediginiz kadar trafik yapabilirsiniz demek. Bunun nasil hesaplandigi, sinirlari 100 kere soylenmistir bu forumda farkli kisilerce. 10 megabit bir cikisi varsa tabi ki size extreme download sitesi veya absürt sitesi actirmicaktir. Amma zeki adamlar be, filan demenize gerek yok, zaten download siteniz cok hit alan absürt siteniz varsa kiralik sunucu alirsiniz, bunlar bireysel web siteleri icin aylik transfer sorunu olmayan modeller. Ortada yanlis/kotu/zeki bir uygulama yok.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5