İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sınırsız Hosting Arıyorum

zazagame

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Beyler web tabanlı oyunum için sınırsız host arıyorum.Veritabanında baya veri var.Oyunun çökmemesi için iyi bir sınırsız host bulmam lazım belki bilen veya satan vardır diye size sorayım dedim.

Fiyat olarak aylık düşünüyorum,Aylık ödeme yapabileceğim uygun fiyatta bir Hosting arıyorum,yardımlarınızı bekliyorum. :)

zazagame

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Olabilir ama ys belgen filan yok o yüzden fazla güvenemedim.Neyse bir görüşelim.Aylık 20 tleye iyi.

Ekleme: Belki Yaşımdan dolayı benimle anlaşmayanlar olabilir,Bu benim üyeliğim değil yani benimde kardeşimin üyeliği.Kardeşim 15 yaşında ben ise 25 yaşındayım,Bunu bilseniz iyi olur diye düşündüm. :)

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
Bence en güvenilir ve Türkiye'de uptime süresi en yüksek olan hosting hozzt. Bizzat kullanıyorum destek çok iyi sınır sorunu yok ve fiyatı makul.
http://hozzt.com
Süper Paket :
1 adt. domain
Limitsiz disk alanı
Limitsiz bandwidth
Sınırsız veritabanı/database
Sınırsız e-mail hesabı
Sınırsız subdomain
Ücretsiz hazır scriptler
Türkçe cPanel/Fantastico
%99.9 uptime garantisi
Ücretsiz kurulum
Ücretsiz özellikler

49.99$

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5