İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sınırsız hosting hemde bedava

nexo55

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaşlar sınırsız hosting veriyoruz hemde bedava şartlarımız
1-)siteler bedava domain olmayacak
2-)belli bir seviyeye gelmiş olacak yada kuracak olan kişiler iyi olacak referanslı
bu kadar sınırsızdır hostingler istediginiz kadar alan harcayabilirsiniz fazla harcanması durumunda yeni dedicatede geçilir sınır yoktur istek içn pm atın

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
rex'i salarım üstüne haa :eek:ha:

nexo55

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
rex kim acaba evet şimdiden 3 kişi geldi siteleri sorunsuz şekilde halledildi dedigim gibi herşe sınırız trafik alan adı herşey bu nu başka yerde bulamassınız bu şirketimizin bir kampanyasıdır

T

themaniac

Misafir
rex'i salarım üstüne haa :eek:ha:

Depresan benim kediye rakip cikarmaya calisiyorda. Benim kedi icin tiklayin. bu da kedinin resmi.

sinsi-kedi.jpg

Burada bir cok bedava host konusu acildi ve sahislardan gelen hostlarda kisa bir sure sonra cok sorunlar yasandi o yuzden arkadas Rex'i salarim dedi. benim kediyle baglantidan cozersiniz durumu.

evet şimdiden 3 kişi geldi siteleri sorunsuz şekilde halledildi dedigim gibi herşe sınırız trafik alan adı herşey bu nu başka yerde bulamassınız bu şirketimizin bir kampanyasıdır

Şirket bilgilerinizi de yazsaydınız keşke.

Eger bunu bir sirket adina yapiyorsaniz birakin insanlar bilsin hangi sirket oldugunu degilmi? hem sirketin de reklami olmus olur. Ayrica bugun actiginiz konuya 3 tane kisi bulmaniz takdire deger. Ama keske bu arkadaslarda konuya yazsalardi. gorunuse gore buraya ne bir istek nede tesekkur icin yazi yazmamislar.

ghostmen21

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eger bunu bir sirket adina yapiyorsaniz birakin insanlar bilsin hangi sirket oldugunu degilmi? hem sirketin de reklami olmus olur. Ayrica bugun actiginiz konuya 3 tane kisi bulmaniz takdire deger. Ama keske bu arkadaslarda konuya yazsalardi. gorunuse gore buraya ne bir istek nede tesekkur icin yazi yazmamislar.

Arkadaşa katılıyorum çok haklı

DehaNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Sermaye ağcı üretildi bizim haberimizyok galiba ağaçtan para çıkıyor.
Maşallah Güzel kampanya kazasız belasız sürer inşallah

Perseus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Hmm. Ses yok :D themaniac, abi senin kediyi biraz buralara getir :D

nexo55

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar şu ana kadar diger forumlar dahil 15 kişi ile anlaştım sıkıntı yok bunu ham host tarafından yapıyoruz linexhost un ortagı linex host linex bilisimi kapattı ve ham hosta geçti bizde o yüzden reklam amaçlı 1 yıllık bedava hosting dahıtıyoruz inşallah açıklayıcı olmuştur bu arada bende doberman var ben sizin üzerinize salarsam kötü olur :D

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
ham host neresi kardeşim?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5