İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sınırsız Trafik veren şahıslardan arıyorum.

A

Amanha

Misafir
çok sayıda imkansız olan sınırsız trafikli hosting paketleri veriyorsunuz hemde aşırı uygun fiyata biraz önce okudum arkadaşın biri

2gb alan sınırsız trafiği aylık 10ytlden veriyor.

sınırsız trafik veren biryerden alan alacağım :)

1-2 gb olabilir alan ve aylık 10 20 ytl gibi bir rakama :) 5gb da olabilir yanlız bu durumda

1 senelik sözleşme imzalayacağım.

Maddeler

1-Her hangi bir aksaklık olduğu zaman sunucuda maksimum 24 saat içinde düzeltilecek. 1 ayda max 24 saate kesinti olabilir.

2-Sözleşme gereğince verilen sınırsız trafik kuralına sonradan limit getirilmeyecek.

3-Serverda Download ve Upload Sınırı konulmayacak (örnek 512kkbps ile max 3kb ile upload 10kb ile download gibi)

4- Yukarıda sözleşmeye uymayan herhangi bir sorun olduğunda satıcı verdiğim paranın 10 mislini vermek zorundadır.

Barındırıracağım dosyalar tv kartı ile kayıt ettiğim dizi,belgesel,klip vb Yasal dosyalardır.

Sözleşme bizzat yüzyüze yapılacaktır.

Eğer firması ise sözleşmede kaşe + imza + adres mevcut olacak
Eğer şahıs ise imza adres kimlik fotokopisi olacaktır.

Madem bukadar güveniyorsunuz ve sınırsız trafik mevzusunu savunuyorsunuz.
Ayrıca unmetered trafiğin lafına aldanıp işlemci gücünüze güveniyorsanız teklifim budur.

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hodri meydan var mi böyle babayigit? mantar gibi webhostcular var Türkiyede, Privacy Policy molicy kabul etmeden host alabiliyorsun. Avrupa ülkelerde gibi hersey yasal statüde olsa bu tip sorunlara ve özel itina ile hazirlanmis sözlesmelerede gerek kalmazdi.. kolay gelsin :p

W

Wasgo

Misafir
Bu sözleşmenin hiç bir geçerliliği yoktur.
1-Yasal bir sözleşme deil karşi taraf hiç bir şekilde yükümlü olmaz imzalasa bile.
2-Yasal bir şirket ile çalişirsan vergi veren fatura kesen bir şirket ile bu tarz bir sorun yaşaman biraz zor..

Immunity

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Polemiğe hiçbir şekilde girmiyoruz. Girmeyeceğiz de. Firmamızın çizgisini "TR'den server kiralayip, hosting satan" bir arkadaşımız; müşteri kılığına girerek bozamaz. Lütfen firmamızın adını kullanarak bir yerlere gelmeye çalışmayınız. Herkes kendi işine bakarsa çok memnun olacağız. Saygılar;

NOT : (Çok yakında ikinci büromuzla hizmetinizde olacağız. İşlemlerimiz bittiğinde adresimiz belirtilecektir.)

Dakikhost

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya Cihan Bey siz gerçekten tuhaf bir insansınız.Tuhaf kelimesini yanlış anlamayın lütfen.Sadece ne zaman ne yapacağı belli olmayan anlamında söylüyorum.

Birisi gelmiş sınırsız hosting veren birinden sözleşme karşılığında hosting almak istediğini söylemiş.Bir diğeri de sizin firmanızı önermiş.

Burda polemik nerde?

Dikkatimi çekti son zamanlarda programlanmış gibi size yöneltilen her soruya polemik istemiyoruz diye cevap veriyorsunuz.

Benim beklentim burada gelip paketlerinizi tanıtmanız,sınırsız trafiği nasıl verdiğinizi açıklamanız ve müşteriyle sözleşme karşılığı bu işi yapıp yapamayacağınızı belirtmenizdi.Ama siz gelip yine polemik istemiyoruz dediniz.

Sunucudaki Cron işlemleri gibi. :)

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
forumda gene tartısma baslayacak gıbı gorunuyor eger oyle bırsey olursa hemen haber verıp kapattıracagım bu baslıgı bıktık artık bu hostıng ıslerınden valla

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayır tartışma falan olmayacak..Ben sadece tatlı bir dille düşüncemi söyledim.Cihan Bey'de bunu aynen anlamış ve şu anda MSN'den görüşüyoruz.Ama başkalarının tartışma çıkarma amacı varsa birşey diyemem.

zahir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yani şu durumda anlaşılan Sınırsız trafik sağlayıcıları Sözleşmeli işlere girmekten kaçınıyor mu demek oluyor bu ? yoksa benmi yanlış anlıyorum,

D

deja-vu

Misafir
zahir' Alıntı:
Yani şu durumda anlaşılan Sınırsız trafik sağlayıcıları Sözleşmeli işlere girmekten kaçınıyor mu demek oluyor bu ? yoksa benmi yanlış anlıyorum,

ups ses yok seda yok konuda lımıtsız web stelerınde lımıtsız trafık yazan kısıler buyrun musterı bızımkı lımıtlı sızınkı lımıtsız :)

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Amanha' Alıntı:
Barındırıracağım dosyalar tv kartı ile kayıt ettiğim dizi,belgesel,klip vb Yasal dosyalardır.

tv kartıyla kaydedince yasal mı oluyor? o zaman bende radyodan şarkıları çekip yayınlayayım :D

ek olarak bu başlık polemik yaratmak için açılmış belli. unlimited ile unmetered arasındaki fark bu bahsettiğiniz.

A

Amanha

Misafir
zokkie' Alıntı:
tv kartıyla kaydedince yasal mı oluyor? o zaman bende radyodan şarkıları çekip yayınlayayım :D

ek olarak bu başlık polemik yaratmak için açılmış belli. unlimited ile unmetered arasındaki fark bu bahsettiğiniz.

mp3 yasal değil ama klip ve avrupa yakası bölümleri yayınlayacağım rarlı tek link olarak sizde izlersiniz her hafta bir bölüm koyacağım gerçi bütün forumlarda yaymayı düşünüyorum herkez yararlansın diye

Immunity

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

12.07.2006 tarihi itibari ile Istanbul/Maltepedeki yeni ofisimize gelerek, kullanmış olduğumuz kullanım sözleşmemizi imzalayabilir, bizden de bu belgenin imzalı ve kaşeli bir suretini alabilirsiniz.

Kullanıcıların sunacağı sözleşmeler firmamızı ilgilendirmiyor, mevcut sözleşmemizde zaten zarar görmenizi engelleyecek tüm maddeleri içeriyordur.

Dakikhost

A

Amanha

Misafir
sizin sitede sınırsız trafik diye bir şey yazmıyor göremedim ben

B

Baria

Misafir
boyle birşeyin olamayacagını herkez biliyor.Yani kimse senin öne sürdügün o maddeleri kabul edip anlaşmaz. fdcservers.net tos unu okuyon bir.

zahir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bişey diyeceğim zor tutuyorum kendimi :)

zatıalileri çok büyüdüler müşterileri ayaklarına kadar çağırıyorlar , yaparlar doğaldır,
Teknoloji çağındayız Faks ile yapılan işlemler yasal olarak bağlayıcıdır, Uygulamayı taahhüt ettiğiniz maddeleri yazar , altına imza ve kaşenizi ekler gönderirsiniz müşterilerinizin Faks numarasına,

%99.9 uptime garantisi veriyordunuz bunuda eklersiniz Sınırsız trafiğinizin yanına daha sonra bakalım yükümlülüklerinizin nekadarını yerine getirebileceksiniz hepbirlikte görelim,

Gerçi bizim gibi küçük Hosting ciler sizin devasa yapınızı kullanarak reklam yapma gayretindedir , napalım size yetişemiyoruz sizi kıskanıyoruz , bizim trafiğimiz limitli size çamur atıyoruz :D

Diyeceklerinizi bildiğim için ben peşinen yazayım dedim Büyük Firma sahibi arkadaşım,

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bu başlıktan şunu gördüm.
Bazıları birleşmiş daha iyi hizmet verene yönelmişler her başlıkta. Alınan alınsın , herkes postuma saldırmasın.

Eğer herkes kendi işini layıkıyla yaparsa,İnsan gibi konuşup kullancagı kelimeleri düzgün seçerse istedigi yere gelebilir.
Daha Nasıl hitap edicegini bilmeyen hosting sahipleri var... Yazık ...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5