İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

❤ Sınırsız €uro Kazanmak İster Misiniz?

ellionbes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam Arkadaşlar,

Euro-Pinata yaklaşık 3 ay önce açılmış bir PTC sitesi ve site bir hafta kadar önce upgrade edildi ve yeni özellikler eklendi.
Sitenin en başarılı yanı az reklamla büyük miktarlar ödüyor olması.

1. ödememi az önce aldım (14.03.2013) 4.79€ ödeme kanıtı altta.
2. ödememi de az önce aldım (22.03.2013) 5.39€ ödeme kanıtı alttaki postlarda.
3. ödememi de aldım (30.03.2013) 5.72€ ödeme kanıtı 2. sayfada.

Ödeme Kanıtı:
4327676_orig.jpg

Referanslı üye olursanız bana da yardımcı olmuş olursunuz. Herhangi bir konuda yardıma ihtiyacınız olduğunda da yanınızda olurum.
Referanslı Üyelik: Link
Referanssız Üyelik: Link

necmettin44

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
referansınla üye oldum.nickim DOGAN .. minimum ödeme ne kadar acaba??

metrix32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben denedim önceden premium olmayinca az gördüm ama iyi site saglam cok yerde ödemelerini gördüm ,bol kazanclar

Kaan

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Bir şeyi merak ediyorum bu kadar önermiş ve yardımcı olmaya çalışmışsınız peki'de yarın bir gün bazı arkadaş veya arkadaşlarımızın magduriyetleri oldugu zaman bunu giderebilecekmisiniz ? en azından buna dayalı bir güvence söz konusu olmaması gerekiyor'ki insanların güvenmesi gerekiyor.

Size bir şey söylemiyorum tabiki'de siz yardımcı olmak amaçlı konuş açmışsınız fakat yarın hiç bir şeyin olmayacağına dair kimse garanti ve taahüt veremez. ;)

ellionbes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir şeyi merak ediyorum bu kadar önermiş ve yardımcı olmaya çalışmışsınız peki'de yarın bir gün bazı arkadaş veya arkadaşlarımızın magduriyetleri oldugu zaman bunu giderebilecekmisiniz ? en azından buna dayalı bir güvence söz konusu olmaması gerekiyor'ki insanların güvenmesi gerekiyor.

Size bir şey söylemiyorum tabiki'de siz yardımcı olmak amaçlı konuş açmışsınız fakat yarın hiç bir şeyin olmayacağına dair kimse garanti ve taahüt veremez. ;)

Aslına bakarsan haklisin ama ben de yatırım yapmadan önce epey bir araştırma yaptım. Herkesden önce ben zarar ederim öyle olursa :) sitenin sahibine özellikle bir sempati duyuyorum ve çabasına hayranım. Hollandalı, tekerlekli sandalyeye mahkum zenci bir reggea şarkıcısı. Sitenin sunduğu reklamlara bakarsan tamamı kendi sitesi ve şarkıları üzerine kurulu. Hatta destek amaçlı 2 şarkısını bile satın aldım. Kendisiyle de tanışma fırsatım oldu online olarak.

Tabii bunları anlatıyorum ama mesele para olunca gözlerimiz donüyor pek birşey göremez oluyoruz. Aslında hikayeyi oluşturan para değil, parayı oluşturan şey hikayenin ta kendisidir. İnanmak ya da başka bir alternatifle "kanmak" sadece bizim hayal gücümüzle sınırlıdır. İyi niyetin sonunda hep bir ödül vardır derler ya, o hesap iste :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5