İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SINIRSIZ WEB ALANI, SINIRSIZ ANLIK TRAFİK

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bu paketi satmak mı hayal gücüyle alakalı, alıp dosya yollamak mı? Ben reklamında yazıklarına göre alıp paketini kullanmak istedim, sende bunu yapamaycağını, nasılsa müşteri şu kadardan fazlasını kullanmayacağı için "overselling" yaptığını beyan ettin olay kapandı.

Hepinizi bol hayal ve sınırsız günler...

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Zaten nedir, web sitesi yayını. Yayın yapmadıktan sonra dosya barındırmanın ne anlamı var.

Sınırsızın esprisi nerde, 250MB'lık bir hosting alırsınız fakat 500MB'a ihtiyacınız olur ekstra 250MB için para ödemezsiniz yada bir image sitesi kurmayı planlarsınız. 2GB resim yüklersiniz, mühim olan bizim için data transferi olduğundan bir nevi alanı yüksek tutarak müşteriyide teşvik etmiş bulunuyoruz.

yukarıdaki yazılar aynı kişiden ama ayrı beyinlerden çıkmış gibi durmuyor mu? Çünkü image sitesi kuruyoruz kullanıcı image serch yapıyor 117 sayfa bulundu diyor. Google image gibi listeliyoruz...
Fakat 49.sayfada Bandwidth Limit Exceeded hatası alıyoruz...
işte yayın yapamadık :p

canner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
başlangıç hötü oldu :)

Bunlar mucit sınırsız....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5