İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sinirsizlara Bir Yenisi Daha! Sinirsiz Disk Alani Yillik Sadece 25 YTL !!!

Makroturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sinirlara meydan okuyoruz...

Sinirsiz Disk Alani
Sinirsiz Alt Domain
Sinirsiz Mysql Hesabi
Sinirsiz E-Mail Hesabi
Sinirsiz FTP Hesabi

Aylik 25 GB Bandwith

Yillik yanlizca 25 YTL !!!

Sizler sinirsizliga davet ediyoruz!!!

Hosting Makroturk'ten alinir.

www.makroturk.com , [email protected]

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
100GB bandwidth/ay isteyince bu fiyatı 4 ile çarpıyoruz değil mi?

Wishmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu fiyatlarla nasıl satıyosun hemde yıllık hayret paket başına çok zarar giriyosun bence birde sağlam bi site alırsa biraz fazla açılmışsın gibi geldi

Makroturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
UguG' Alıntı:
100GB bandwidth/ay isteyince bu fiyatı 4 ile çarpıyoruz değil mi?

evet bandwith ihtiyaciniza gore bu rakamlari baz alip size uyan fiyati gorebilirsiniz 100 GB bandwith icin 25X4= 100 YTL dir.

Makroturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Wishmaster' Alıntı:
bu fiyatlarla nasıl satıyosun hemde yıllık hayret paket başına çok zarar giriyosun bence birde sağlam bi site alırsa biraz fazla açılmışsın gibi geldi

Dusuncen icin tesekkur ederim Wishmaster ancak diger isletmeler gibi bende maddi ve manevi zarara ugramiyorum bu kampanya ile gonlunu rahat tut sen :) hic bir isletme ne musteri kaybederek nede para kaybederek ticaret yapma yoluna gitmez..

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"bu fiyatlarla nasıl satıyosun hemde yıllık hayret paket başına çok zarar giriyosun bence birde sağlam bi site alırsa biraz fazla açılmışsın gibi geldi" MAKROTURK

Ben bu kampanyayı çok akıllıca görüyorum. ;)

Wishmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla bunca yıl boşuna uğraşmışım demekki Hiç bişey öğrenememişim. Unutmadan benim içim rahat ;) Bi kaç ay sonra inşallah sizin ve müşterilerinizinde içi rahat olur içtenlikle söylüyorum.

Makroturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
birsey ogrenip ogenmeme meselesi oldugunu sanmiyorum bunun :) guzel dilegin icinde ayrica saol WishMaster ...

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
40 gb video arşivim var ve aylık 8-9 TB rahat harcıyorum.
senden 25 ytl e sınırsız bir paket alıyım bari :)

Makroturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
al sen bilirsin ben satmaya can atiyom zaten paket ozelliklerim yaziyo orda hangisini istersen onu veririm 25 ytl ye :D

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Makroturk' Alıntı:
al sen bilirsin ben satmaya can atiyom zaten paket ozelliklerim yaziyo orda hangisini istersen onu veririm 25 ytl ye :D
Satmaya can attıgın belli zaten. Sınırsız alana 25 gb band yetermi? Sınırsız, (ağız oyunlarıyla host satmaktır) sözde sınırsız... 25 gb band harcayan alan bellidir 3 gb'ı geçmez
Host hayatınızda başarılar...

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cengizzz' Alıntı:
Satmaya can attıgın belli zaten. Sınırsız alana 25 gb band yetermi? Sınırsız, (ağız oyunlarıyla host satmaktır) sözde sınırsız... 25 gb band harcayan alan bellidir 3 gb'ı geçmez

bu da bir ticaret yöntemidir. sadece tebrik ediyorum ve eleştirilecek bir yer göremiyorum.

Başarılar

Makroturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cengizzz' Alıntı:

esef ile kiniyorum.baska diyecek hic bir soz bulamiyorum.

komikhane arkadasima da tesekkur ederim bu tip bir gorusu icin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5