İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sıra bulucu sorunu

Gaahl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitem https://www.revoseo.net/

Sıra bulucudan sorgulama yaptığımda "Kurumsal seo" kelimesinde bazen 10, 11, 12. sayfada çıkıyor gösteriyor bazen "Aradığınız site arama sonuçları içerisinde yer almıyor." yazısını alıyorum.

İşin garibi kendim baktığımda bazen orada olduğunu görebiliyorum ama nedense sıra bulucu bulamadığını söylüyor. Bunun nedeni ne olabilir?

Engin07

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
Google bölgeye, kişiye ve daha önce ziyaret etmiş olduğunuz sitelere bağlı olarak kişiye özel sıralama gerçekleştirir. Siz sitenizi daha öncesinde sık sık ziyaret ettiğiniz için onu aramalarda ilk sayfada dahi görme şansınız bulunabilir. Çünkü Google şunu diyecektir; Bu kullanıcı bu siteyi beğeniyor, aradığı burada olması lazım sık sık ziyaret ediyor.

omergibiomer

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
en sağlamı google'dan test etmektir. her sıra bulucu farklı sonuçlar gösterebiliyor.

despo005

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
aynı şekilde bende alamıyorum bekleyelim bakalım

fatihdomurcukgul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam bunun nedeni bazı sıra bulucular cooki tabanlı arama yaptığı için sizin pcniz ile googlede farklı sonuçlar göstermesine sebebiyet verebiliyor. cookiyi temizleyip yeniden taramanızı öneririm.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5