İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış Sıralamada yükselmek için en düşüğü pr3 olan 7 siteyle çalış!

Freeborn

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Öncelikle burayı okumanızı öneriyorum. Sitelerimin hepsi kaliteli, Pagerank değeri olan, backlinkleri sağlam ve alexaları düşük sitelerdir. Görüldüğü gibi bazılarının doğal ( heklink olmayan ) edu, edu.tr ve gov.tr backlinkleri vardır.
Sitelerimden yalnızca yasal olmayan sitelere link çıkışı yapılmaz.
Tanıtım yazılarını mümkün mertebe özgün istiyorum. Bu isteğimin nedeni size daha fazla fayda sağlamasıdır. Ben kopya vereceğim diye diretiyorsanız bu sizin bileceğiniz iştir. Tek bir tanıtım yazısı yazılacaksa ben özgün yazabilirim ve ücret talep etmem.

Sıralamada yükselmek isteyenler, özellikle bu paketten bir adet bulundurmalıdır. Fiyat konunun altındadır ve piyasada şu an dolaşan birçok siteye oranla daha fazla etki edecek bu sitelerden çıkış bu fiyata gerçekten ucuzdur. 7 siteye ek olarak + bir site de bizdendir.

Tanıtım yazısı nedir
?
Sitenizi tanıtan 100 kelime üstü yazılardır. Site ömrü boyunca siteden kaldırılmaz. Bu yüzden etkisi büyüktür.

Site 1
Pagerank : 3
Alexa : 101 K
DMOZ : Var
Doğal edu.tr Gov.tr linkleri var.

Site 2
Alexa : 451 K
Doğal .edu backlink var.

Site 3
Alexa : 931 K
Doğal edu.tr link var

Site 4
Alexa : 1015 K

Site 5
Pagerank : 5
Alexa : 1957 K

Site 6
Alexa : 1700 K

Site 7
Alexa : 1.300 K

+

Site 8
Pagerank : 2
Alexa : 1017 K
3 farklı üniversiteden doğal edu.tr linki var.

Ücret :
40 TL
Ödeme : Akbank - İş Bankası - Misli

msn : ersin @ monoksit.com

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5