İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şirketimize web master alınacaktır.

EUAdvisor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Şirketimize aşağıdaki hizmeti verecek bağımsız olarak çalışacak webmaster alınacaktır.

Aranan özellikler
1) c# çok iyi bilen
2) 3 adet sitemizi yönetim panelleri ile birlikte yapabilecek.
3) Grafik tasarımı ve css iyi derecede bilen
4) SQL çok iyi bilen ve çeşitli analiz sorgulamaları ve buna bağlı raporlamalar da yapabilecek.
5) SEO konusuna tam hakim Sitemize seo hizmeti verebilecek.

Evinde çalışabilecek. Sözleşmeli olarak hizmet verecek ve 1 yıl süre ile şirketimiz resmi kadrosunda SGK lı olarak çalışacak.
Sözleşme istanbul merkezimizde imzalanacak olup kabul edilen adaydan aşağıdaki belgeler istenecektir.
1. Sözleşme imzlanması
2. Son 15 gün içinde alınmış ikametgah
3. Nufus Cüzdan fotokopisi

Verilecek imkanlar
1. Aylık Sabit Maaş
2. SGK

ilgilenen adayların cvlerini [email protected] adresine göndermeleri rica olunur. Adaylardan tasarımlar ile ilgili referans sitelerini göndermeleri zorunludur.

Başvuru yapan arkadaşların dikkatine

KESİNLİKLE ARANILAN 5 ÖZELLİĞE SAHİP OLANLAR MÜRACAT ETSİNLER EĞER ÖZELLİKLERİNİZ UYMUYORSA LÜTFEN MÜRACAT ETMEYİN KESİNLİKLE KABUL ETMİYORUZ....

Lütfen özel mesaj atmayınız. Mesajlarınıza dönülmeyecektir.
Cv lerinizi ve referans web sitelerininizi [email protected] mail adresimize gönderiniz.

hostingwp

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
c# ve sql yazınca webmaster olmuyor yazılımcı arıyoruz demelisin.sorun orada.)

CTRL14

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hem c#bilen hemde sql ile çok haşır neşhir olan bi programcı bulmak zor yani iyisini bulmak zor bende c# biliyorum ancak okadar iyi değil web programlamada çok iyiyimdir tasarımda falan ama başkalarıyla çalışıyorum buralarda böyle kişi bulacağını sanmam daha professionaller genellikle yabancılarda olur c# ile web programlama bilen boşa zaman kaybetme yani

notpower

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aranan özellikler
1) c# çok iyi bilen
2) 3 adet sitemizi yönetim panelleri ile birlikte yapabilecek.
3) Grafik tasarımı ve css iyi derecede bilen
4) SQL çok iyi bilen ve çeşitli analiz sorgulamaları ve buna bağlı raporlamalar da yapabilecek.
5) SEO konusuna tam hakim Sitemize seo hizmeti verebilecek.

hocam grafik ve yazılımı aynı zamanda çok iyi bilen birini hiç gördünüzmü siz? hadi biliyor diyelim hem c# yazacak hem grafikle uğraşacak bide css ile tasarım yapacak oda yetmedi seo uzmanı olucak :)
ben yaparım diyen varsada yalan söylüyordur, bu saydıklarınızdan her hangi birine tam anlamıyla hakim olması o kişinin aylık maaşı 3 bin liradan az olmaz.
siz bunların tamamını yapana nekadar maaş teklif ediyorsunuz?

volkanador

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam grafik ve yazılımı aynı zamanda çok iyi bilen birini hiç gördünüzmü siz? hadi biliyor diyelim hem c# yazacak hem grafikle uğraşacak bide css ile tasarım yapacak oda yetmedi seo uzmanı olucak :)
ben yaparım diyen varsada yalan söylüyordur, bu saydıklarınızdan her hangi birine tam anlamıyla hakim olması o kişinin aylık maaşı 3 bin liradan az olmaz.
siz bunların tamamını yapana nekadar maaş teklif ediyorsunuz?

Ben yaparım, cidden yaparım. Ama 3 bin TL'ye yapmam...

Peri Ajans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3.000 mi ? İş veren'e sormak isterim bu kadar çok şeyi bilen biri sizce emir altında çalışırmı ? En fazla verebileceğiniz miktar 5.000 olur oysaki bu kadar şeyi aynı anda yapabilicek biri sadece homeoffice çalışarak internette hatır için iş yapsa yani iş aramasa bile aylık geliri 7.000 den aşşağıya inmez.

Vericekseniz 10.000 TL C#,C++ , Css , Seo vs.. hepsinin en iyisini yaparım sadece internetten gelen müşterilerinizden kazancınız 10.000 TL altına inerse ilk ayda dahil direk işten ayrılırım SGK'a gerekte yok.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5