İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sis.com.tr den birine acele ulaşmam lazım lütfen yardım edinnnn.!

L

LyricsTurkCom

Misafir
arkadaşlar 2 makinemi fdc iptal etmiş sisden kimseyi bulamıyorum okan bey askerde lütfen yardımcı olun telefona kimse çıkmıyor emaila cevap gelmiyor lütfen yardımcı olun dosyaları silmesinler yedeği yok çünkü biterim çok kötü durumdayımmm

UndeaD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
msn e giriyor.. Cihat diye bir arkadaş.. Okan beyin MSN 'adresine..

onunla konuşabilirsin veya Buğra Bey ile...

L

LyricsTurkCom

Misafir
sorun devam ediyor fdc makinelerimi iptal etmiş dosyalarımın yedekleri yoktu .. silinmeden müdahale edilmesi gerekiyor.. telefonu arıyorum sürekli açan yok email atıyorum sürekli msndede online değiller direk telefonlarını bilen yokmu cep telefonunu falan buğra beyin falan nolur yardımcı olun herşeyim bütün uğraşım emeğim gidiyor lütfen arkadaşlar..

sihirlinet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fdc ilk etapta fişi çeker. format felan attırmaz meraklanmayın o kadar sakin arkadaşım.

F

fenerli

Misafir
(gerçi aranızdaki durumu bilemiyoruz mesela ödemeyi 2 gün geciktirmiş olmakla 1 ay geciktirmiş olmak arasında fark var)

ilk etapda kimse hosttaki bilgileri silmez, bu açıdan ferah olabilirsin.

T

Toplist10.com

Misafir
http://www.r10.net/forumdisplay.php?f=20 ilk 4 konuda sis ile ilgili,üzüntü verici bir durum,insallah serverinizdeki dosyalar silinmeden müdehale edilir.Cünki bur yazan arkadaslarin ödeme gecikmemesine ragmen t+üm dosyalari silinmis,özür de dilenmemis.,aciklamada yok :) ilginc ama üzüntü verici.sonuc da emek meselesi.

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fenerli' Alıntı:
mesajları okudum, biraz anormal bir firmaymış, ben de firmanın maddi sorunları olduğu izlenimi oluştu, yani 2 müşteri geç ödese 200,300 $ gecikse tökezleyecek gibi duruyorlar.
Maddi sorunları yok, eminim bundan. Ama şu an karmaşa ve kargaşa var gibi. Teknik destek ve satış gibi herşeyle ilgilenen Okan abi gibi birisi lazım. Bakalım neler olacak.

Çalışmaya devam, birkaç sorun çıktı diye bırakılmaz : )

F

fenerli

Misafir
h4x0r' Alıntı:
Çalışmaya devam, birkaç sorun çıktı diye bırakılmaz : )
müşterileri değilde, firma müşterilerini bırakmış

gerçek anlamda 7/24 çalışıyoruz, böyle birşeyi biz müşterilere bir kere yapsak daha iş yapacak yüzümüz kalmaz.

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fenerli' Alıntı:
müşterileri değilde, firma müşterilerini bırakmış

gerçek anlamda 7/24 çalışıyoruz, böyle birşeyi biz müşterilere bir kere yapsak daha iş yapacak yüzümüz kalmaz.

bende senin gibi düşünüyorum..

UndeaD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sorun düzelmiş galiba.. ben darxis e ( Cihat ) a söyledim msn dedn biz hallettik dedi..

Sorun Düzelmiş yanii.. öyle dedi..

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
UndeaD' Alıntı:
sorun düzelmiş galiba.. ben darxis e ( Cihat ) a söyledim msn dedn biz hallettik dedi..

Sorun Düzelmiş yanii.. öyle dedi..
darxis, cihat değildir. Adı okan dır ve şu an askerdedir. Aslında karışıklık buyüzden kaynaklanıyor. Her işi yapan kişi orda yok şuan. Diğerleride kendince halletmeye çalışıyor.

Ama Bu kişi askere gitmeden önce kimse tek bir şikayet etmezdi ve mesajları okursanız bu kişinin çok güvenilir ve sevilen biri olduğunu görürsünüz. Ne diyelim hayırlısı olsun...

Batu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sis ile halledemediğiniz takdirde [email protected] Eposta ve MSN adresimizden bizimle diyaloğa geçerseniz bu konu hakkında yardımcı olabiliriz.

UndeaD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
trextra' Alıntı:
darxis, cihat değildir. Adı okan dır ve şu an askerdedir. Aslında karışıklık buyüzden kaynaklanıyor. Her işi yapan kişi orda yok şuan. Diğerleride kendince halletmeye çalışıyor.

Ama Bu kişi askere gitmeden önce kimse tek bir şikayet etmezdi ve mesajları okursanız bu kişinin çok güvenilir ve sevilen biri olduğunu görürsünüz. Ne diyelim hayırlısı olsun...
okan abiyi tanıyorum...

Şuan O Msn i kullanan kişi Cihat isimli bir arkadaş..

:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5