İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sis.com.tr Hakkında...

otistiq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben 1 yıldır sis.com.tr ile calısıyorum.. ara sıra ufak Problemlere cıkmasına rağmen kaliteli bir yer..

ve bugün Domain'in son günü Ve aktif edilmesi için 2 gün önce domain ücretini yatırdım ve Online göremiyorum kimseyi... Domain 3 mayısta bitior.. ve yarın son gün :(

Telefon acıyorum acan yok... Msn'De destek alamıyorum...

Yardımcı olabilecek varsa lütfen yardımcı olsunlar...

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
domain süresi dolsa bile 3 ay boyunca sadece sen alabilirsin .. meraklanma ben öyle biliyordum beneim bir domaini düşmüş haberim yoktu baktım sadece domain firmasıoan yönelnmiş domain paneline girşşi yapabiliyordum ama degişiklik yapamıyordum..

otistiq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sorun düşmesi değil... Boyle Olması kötü... üzüldüm acıkcası... Gecenlerde bi ında aynı sorunu oldu ve domain'i suan baskası tarafından kaydedildi...

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
nasıl yani domain uzatma süresi bittikten sonramı bitmeden mi yaptı

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
o nasıl oldu, düşer düşmez başkası alamazki var

bunun redemption periyodu var , bilmem nesi var öyle zırt diye domain mi düşer.

IndexServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim bildiğim kadarıyla domain süresi bittiğinde sana yaklaşık 15 gün süre verirler..sis.com.tr directi bayisi orda 15 gün süre verirler aktif etmezsen başkası tarafından rezerve edilir ve domain elinden gider.birde şu var domain süresi bittiğinde ve sana verilen süre içinde tekrar aktif etmezsen ve daha sonra aktif etmek içinde yüksek bir miktarda ücret ödemek zorunda kalabilirsin.

Şuanda Turkticaret.net te verilen süre içinde aktif edilmediğinde sonraki aktifte 239YTL öyle bir rakam.

Sis.com.tr de bilmiyorum ama onların bir bayisinde 129YTL mi 159YTL öyle bir fiyattaydı.

bizde 99YTL ye aktif edilir eğer verdiğimiz sürede aktif edilmezse daha sonra gelip aktif ederse.

Bu arada eğer yanılmıyorsam ve ne kadar doğru bilemem ama sis.com.tr ortağımı elemanımı ordan ayrılmış ondanda olabilir.

Tavsiyem eğer yarına kadarda aktif olmazsa directide panellerinde bir özellik var domainini başka hesaba yada başka directi bayisi altına gönderebilirsin ücretsizdir.göndereceğin firmadan aktif edersin sis.com.tr dende ödemeni geri iadede bulunursun sana sadece bu tavsiyede bulunurum.

Die

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Goodmax ayrılmış sis.com.tr'den

darXis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bolca yazın bolca:)
az yazionuz.
askerlik bitsin ozaman konusacagim bol bol meraklanmasin kimse.

simdilik afiet

otistiq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kalısın okan ... panik oldu.. Domain'e gelince aradan zaman geçti tabi.. ulasım zor olduğundan regliyemedik...

Okan bey halleti saolsun

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5