İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sis.Com.Tr Problem

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

UndeaD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyiyiz' Alıntı:
ticketi atiyorsun 1 hafta sonra reboot atiyorlar.Valla ordan ayrilan kisi baya cok millet düzenini yavas yavas kuruyor,o kadar kurulu düzeni pek cogu birakip oraya dönmez.Zaten makinalarda bes para etmez.Ikide bir down olmasindan millet bikti usandi,kuskunluk geldi,kimse burda kimsenin karakasina karagözü icin is yapmiyr dolob.
bazen aynı dakika içinde cevap geldiği oluyor.. aynı dakika :)

bazen 5 dk

genelde 10dk içinde cevap geliyor her türlü ticket a.

bazen 1 saat bulabiliyor 1-2 kere karşılşaştım 1 saattefln gelmişti..

D

doLob

Misafir
ne o az once dedigin lafin arkasinda degilmisin??

bana 1 hafta aralikli cevap goster domainlerin hepsini vereyim sana

bu isler camur atmakla olmuyor ispatla dedigin lafi yoksa ozur dile!

darXis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,
MSN'de de uzun süre yazdığım üzere, E-mail yolu ile düzenli olarak gelen sorunlara cevap vermeye çalışmaktayız ve şu an itibari ile yaşanan ilk problem sizin ve henuz olayin ne olduğunu açıkcası anlayabilmiş değilim. Lütfen soru ve sorunlarınızı Email ile yollayınız ve bu kanaldan cevap bekleyiniz. Msn zaten hiçbir zaman daimi muhattap bulabileceğiniz bir yer değildir. Lütfen sağlıklı olarak sorunuzu belirtip email atınız.

3 günden beri sorun yaşıyorum diyorsunuz ancak attığınız ticket'a 20 gün önce sunucunuz cancel edilmiştir yazıyor. 17 gün boyunca fark edilemedi mi onu anlayamadım açıkcası sorun nedir halen de anlamış değilim. Özellikle ödeme konusunda hiç bir müşterimizin en ufak bir şikayeti olamaz ki Okan bey'in göstermeyeceği kadar müsama göstermekteyiz müşterilerimize. Ayrıca konu başlığını açan arkadaşımız ödemesini sürekli olarak düzenli yapmaktadır. Ne cancel'i bu onu anlayabilmis degilim. Lütfen Email ile irtibata geçiniz...

Saygılarımızla;
Sis Networks
M.Cihat YILDIZ

php_coderr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Lütfen bilip bilmeden karalama yapmayın!
gerekli açıklamayı cihatabi yapmış işte

kosasnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
serverlarda problem denilmiş , siz managed etmeyi bilmiyorsanız her türlü sorun olur. Ki oldu diyelim bundan sis.com.tr sorumlu deildir. sonuçta sis bi aracı

ödeme konusunda en ufak bir problem olacağı ihtimalini vermiyorum bile :)

diğer DC lere göre ticketlere çok hızlı cevap veriyorlar. (ticketler gösterilebilir, kıyaslama yapılabilir )

D

doLob

Misafir
hani nerde %80-%90

bir sirketi karalamak bu kadar kolaymi?? yoneticileri goreve cagiriyorum..

MadDriver

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
darXis' Alıntı:
3 günden beri sorun yaşıyorum diyorsunuz ancak attığınız ticket'a 20 gün önce sunucunuz cancel edilmiştir yazıyor. 17 gün boyunca fark edilemedi mi onu anlayamadım açıkcası sorun nedir halen de anlamış değilim.
Evet sunucum 17'sine kadar çalışıyordu fakat son 3 gündür çalışmıyor. Mailde de 20 gün önce iptal edildiğini söylüyorlar.
Sonuçta iptal edilme ile ilgili bilgiler falan bana gelmiyor. Bana gelse önlemimi alırdım zaten.

I

iyiyiz

Misafir
Haber cabuk usmus sis e :) vay be bu ne hiz o hizi sis.comtr sana diyorum maillerini kontroldede göstersen iyi oolur senden haber bekleyenler biraz ciddiyet !!!

D

doLob

Misafir
cevir konuyu bu konu nerden basladi simdi nereye gidiyor

10-20 mesaj sonrada besiktasin gidisati sis yuzunden kotu filan yazarsin. kimsin bilmiyorum ama adam gibi isini yapanlari kiskanman senin simdiye kadar yaptigin islerde sis i kiskandigini gosteriyor. atalarimiz ne demis "nazar etme ne olur, calis seninde olur" bu isler boyle. camur atacagina calis belki seninde boyle bir sirketin olur

B

BY_THUQ

Misafir
valla bu okanı tanımıyorum. duyduklarıma göre konuşuyorum zaten
iyi birisi olduğunu söylüyor.
fakat geldiği zaman giderken getirdiği noktaya sis i geldiğinde 0 dan işlere başlıyacağa benziyor.

onun için hayırlısı olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5