İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sis.Com.Tr Problem

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MadDriver

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu konuyu açmak istemezdim ama 3 gündür sunucumda problem var ve hiçbir sitelerime erişemiyorum.
Biliyosunuz hit kazanmak kolay değil ve 3 günde neler kaybediyor insan.
Herkesin bildiği sis.com.tr den aldım serveri ama uzun zamandır kendilerine ulaşamıyorum.
Ne telefonlarına cevap var nede gönderdiğim maillere.
Neler oluyor bilen varmı?

I

iyiyiz

Misafir
Allah sabir versin sana bu ilk defa olan bisey degil.Teknik destek filan hic bir sey kalmadi sis de,bir cok kisinin canini yakmisti onlar.

L

LNWServers

Misafir
Bir tane müşterimiz sis.com.tr den geçti bizede aynen dediği okan bey varken cok iyiymis fakat okan bey sanırım askere gitmis ondan sonra olanlar olmuş.

B

BY_THUQ

Misafir
okan gelene kadar bu böyle devam eder arkadşalar
allah sabır versin sizlere

Wishmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şirketler yada hizmetler bir kişi üzerine kurulursa olacağı budur. Tabii alan arkadaşlar nerden bilicekler Ama host işi yapan kardeşlerim bu örnekten kendilerine ders almaları gerekir diye düşünüyorum. Tek kişi ile olacak bir iş değil.

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bi ara biri gelip yazdı dı ya.. Ekibi ile el koymuş olaya sorunsuz olacaktı.. Forumlara yazmaya benzemiyor.. Sis in canına okudular ki yılların şirketidir.. Oraya verilen emeklerin hesabı geçmez.. Ancak bu olanlardan sonra ha surkent ha sis..

D

doLob

Misafir
okan gelince hersey eski haline donecektir zaten birsey kalmadi gelmesinede

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ilgilenen arkadaşlarda ellerinden geleni yapmaya çalişiyor zaten...

D

doLob

Misafir
fdcservers.net/helpdesk

bu bolumden main ip adresin ile reboot request bolumune ticket acman yeterli..

I

iyiyiz

Misafir
ticketi atiyorsun 1 hafta sonra reboot atiyorlar.Valla ordan ayrilan kisi baya cok millet düzenini yavas yavas kuruyor,o kadar kurulu düzeni pek cogu birakip oraya dönmez.Zaten makinalarda bes para etmez.Ikide bir down olmasindan millet bikti usandi,kuskunluk geldi,kimse burda kimsenin karakasina karagözü icin is yapmiyr dolob.

D

doLob

Misafir
iyiyiz' Alıntı:
ticketi atiyorsun 1 hafta sonra reboot atiyorlar.Valla ordan ayrilan kisi baya cok millet düzenini yavas yavas kuruyor,o kadar kurulu düzeni pek cogu birakip oraya dönmez.Zaten makinalarda bes para etmez.Ikide bir down olmasindan millet bikti usandi,kuskunluk geldi,kimse burda kimsenin karakasina karagözü icin is yapmiyr dolob.
bana 1 hafta sonra cevap verdiklerini ispatla sitelerimi sana bedavaya vereyim

camur atmak bu kadar kolaymi !

MadDriver

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ticket'ı tekrar açtığımda verilen cevap;
Please dont reopen this ticket, your server was canceled 20 days ago.

-FDCservers
Demekki sis'e ödemeyi 3 gün önceden değil 1 ay önceden ödemek gerekiyomuş.
Yazıklar olsun.

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
anlaşılan ortada sis felam kalmamış.

yazık. halbuki sis.com.tr bu forumun en güvenilir şirketi idi 3-5 ay önce.

thereX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Sis.com.tr Okan'ın gidişatından sonra online destek ve hizmet kalitesini düşürdü gerçekten. Ama bence, tabi okan'dan sonra geri kalanlar bu işi sürdürürler diyorum ama geçiş süreci biraz dertli olabilir..

UndeaD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhabalar.

sis.com.tr kullanıoyrum ben en ufak problem yaşamadım..

Buğra abim saolsun..

D

doLob

Misafir
nasil neyle kimle kontak kuracaginizi bilmiyosunuz sonra firma kotuluyorusunuz

4 adet serverim var sis te ve hicbir sorun yasamiyorum buna ne diyeceksin?? birdahaki ay 2 server daha almayi dusnuyorum

I

iyiyiz

Misafir
:) fazla zorlamayin iste %80-90 webmasterlerin dili yanmis sis den,milletin verileri mp3 leri videolari kaybolmustu bir anda ne olduysa ! bunlar hic düsünülmüyor mü,cikartmayin bana eski yazilari roman olur.Burda 1-2 kisinin memnun olmasi önemli degil cogunlugun memnun olmamasi önemli.Mail atiyorsun 1 hafta sonra reboot istiyorsun bir hafta yalanmi diyor burdaki insanlar.Dosyalarin siliniyor özür yok,piskin piskin bir de maillere cevap vermiyorlar.Memnun olan kullansin memnun olmayan biraksin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5