İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sismantube.com nasıl?

Person

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
video sitesi olarak pikniktube rakip olabilirmi?

Xander01

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pikniktube video sitesi değil piknik tüpü olsa dahi beyazın sitesi olduğundan ve her beyaz show da o sitenin reklamını yaptığından senin siteni her halukarda geçer :)

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Kopyaları orjinaline normal şartlarda rakip olamaz
xtube ytube vs vs bunların tutacağını da sanmıyorum
idealin markan.com gibi olsa ve bir kaç özgün şey eklense, bir nebze özenti durumu kalkar ve rakip olur istediklerine.

Person

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
Kopyaları orjinaline normal şartlarda rakip olamaz
xtube ytube vs vs bunların tutacağını da sanmıyorum
idealin markan.com gibi olsa ve bir kaç özgün şey eklense, bir nebze özenti durumu kalkar ve rakip olur istediklerine.

bence özenti yok sadece isim olarak rakip olabilecegini düşündüm akılda kalıcı esprili olması avantaj. yoksa sismantube taklit degil isim olarak cünkü adı sismantube.

pikniktüp gibi bişey olsa tamamen taklit olurdu..

tube marka olmustur. örnegin: xbank, ybank, zbank, ymarket, xmarket, amarket gibi algılanır.

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ayrıca zayiftube.com kaslitube.com felan bu tür şeyler güzel domain değil. daha yaratıcı olmalı ve "tube" kelimesini içermek yerine video gibi kelimeleri içermeli.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5