İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sistemnet mi nixcon mu ?

avieN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2'sininde iyi kötü yanları var ama,sistemnette networkte sorunlar vs. sorun daha çok yaşarsın. İkisi Arasında Seçim Yapmak Gerekirse NİXCON Diyebilirim ancak nixconunda iyi oldugu söylenemez zamanında az sorun yaratmadı.

tubahost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
DC Hangisi ?

2'sininde iyi kötü yanları var ama,sistemnette networkte sorunlar vs. sorun daha çok yaşarsın. İkisi Arasında Seçim Yapmak Gerekirse NİXCON Diyebilirim ancak nixconunda iyi oldugu söylenemez zamanında az sorun yaratmadı.

Merhabalar Tekrar

Arkadaşımız dogru demiş sistemnet'te inanın sunucunun başına gitmek istesen birde desenki Cumhurbaşkanı'mız ile görüşecem , inanın bize sayın Cumhurbaşkanı'mız ile daha kolay görüşürsünüz , bir pazar günü bir sorun oldu , sunucu başına nasıl ve ne şekilde geldik sistemnet'te bir allah bilir birde biz ... Ayrıca Nixcon'un eski halini bilmiyoruz , o ara Teklan'daydık , o yüzden yorum yapamıyoruz.

Ama daha evvelki yorumumda dediğim gibi , Nixcon'dayız şu an ve inanın %100 uptime ile gidiyor sunucular ve istediginiz an destek alabiliyorsunuz.

Saygılar

Tuba Bilişim Ltd Şti
Telekomünikasyon Kurum Belge No YS-340

avieN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet nixcon'da düzelme var bu aralar paket kaybı olayı var onu giderseler sorunsuz olcaklar aslında.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Akin efendi sen bıkmadın mı havadan gitmeye ?
İnsanlarla aynı seviyeye ne zaman ineceksin ?

Ne zaman doğruları konuşacaksın ?

Nx de 10bin sunucu vardı hani nerede ? türkiyede 10bin sunucu alacak kadar pazar mı mevcut ?

Türkiyede ki mevcut durumu bilmeden nereye kime sallıyorsunuz ?

milyon dolara varan bütçeli bir verimerkezi saatlerce kapalı kalır mı ? sürekli kesintiler olur mu ?

Hadi onu geçtik sen neden yalan konuşuyorsun ?

İnsanlara yok firmam şöyle bütçem böyle şu kadar reklam veriyorum bu kadar sunucum var diyerek mi saygınlık kazanacaksın ?

Daha kaç tane çakma firma kuracaksın? Kaç farklı isimle geleceksin ? Yoksa sana aydın mı demeliyim ?

Daha ne kadar ben kürtüm doğu-batı farklıdır savunuculuğu yapacaksın ?

Ülke bu kadar ciddi bir yükün altından kalkmaya kalkarken kürtlerin bu ülkenin insanı olmadığının savunuculuğunu ne kadar daha yapacaksın ?

Utanmıyor musun kendinden bu kadar çok yalan konuşmaya.

Sen bu yalanları konuşunca insanlar sana inanıyor mu zannediyorsun ?

Ben 100 den fazla sunucu kapattım.Son ayki cirom 60bin dolardan fazla idi.

Oturup bir hesap kitap yaptığın zaman neyin ne olduğunu anlarsın.

Havadan uçarı kaçarı konuşma.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5