İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sistemnet yine down :(

pcpazari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sistemnet yine down durumda.

nixcon mu sistemnet mi ? önerisi olan ?

pcpazari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
özür. lütfen silebilirmiyiz. yanlışlıkla aynı konuyu açtım.

OyunHost|Hasan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evt hala dahada down durumda Allahtan yanaşmamışım sistemnet e bir ara niyetlenmiştimki.Allah kurtardı beni.

avieN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pazar günü ve 8-9 saattir down bu yapılmaz insanlara ayıp yani sorun çıkmış olabilir ama bir ISP'nin bu kadar sorunlu olması biraz düşündürüyor insanı..

hostmatik.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne olmuş olabilir

19.00 itibari ile erişebildim , bence elektrik kesildi ve jeneratör devreye girmedi.

avieN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Makineler Geldi ve Hepsi Yeni Açılmış Makinelerin Hat Gitmemiş Kapanmışlar buda demektir,Sistemnette Jeneratör olayı yok..Muhtemelen Arıza var yada işin açıkcası jeneratörleri yok :(

pcpazari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Trafo patlamış beyler.

Jenaratör devreye girmemiş. Kesinti bundanmış.

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkiye'de dc çalıştıranada, o dc ile çalışanada, çalışanın ziyaretçilerine de sabır versin.

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar tükiyede ilk olarak teklan sonra hostcini derim hatta teklanıda boşver hostcinini tavsiye ederim yada teknoserver sahibleri iyi insanlardır baya yardımcı olurlar..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5