İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Site Açmak !

Genckolik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar benim bir kaç sorum olacak, bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardım ederlerse sevinirim.

Örneğin ben bir veya şöyle diyeyim porfografik görüntüler içeren bir site yapmak istesem, bunun Türkiye cumhuriyeti kanunlarına göre suç teşkil edip etmediği, eğer suç ise bu siteyi nerede host edebileceğim, Sitenin kime ait olduğunu nasıl gizleyebilirim. Bu konuda bilgisi olan arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

Saygılar...

Moderatör tarafında düzenlendi:

hostingyardim.com

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Yasakmı bilemicem ama okadar site varken sırf seninki kapanmaz.
Host icin ise ozel hostlar mevcut onlara basvur.
İsim gizleme yapamassın cunku domainde adın gozukur.Ama adı yanlıs yazarsan senin adın gozukmez.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Genckolik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ismi gizleyemezsin diyorsunuz ama yanlış hatırlamıyorsam bazı sitelerin whois bilgilerine bakınca isim filan gözükmüyor. İsmi yanlış yazarsam yarın birgün alan adının üzerindeki yetkilerimde eksiklik veya alan adının benim olduğunu nasıl ispat edeceğim.

ramazan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2005-09-16, 09:52
tarihinde suç olmadığı yazılmış.
halen böyle midir bilen arkadaşlar?

Gur.Kem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ismi gizleyemezsin diyorsunuz ama yanlış hatırlamıyorsam bazı sitelerin whois bilgilerine bakınca isim filan gözükmüyor. İsmi yanlış yazarsam yarın birgün alan adının üzerindeki yetkilerimde eksiklik veya alan adının benim olduğunu nasıl ispat edeceğim.

Ben de yanlış hatırlamıyorsam , bazı firmalarda 2-3 $ vererek bilgilerini gizleyebiliyorsun.Ama , herhangi bir suç durumunda , bilgilerini gizleyebilecek hiçbir firma yok ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5