İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Site alımı (domain adresi ve/veya site içeriği (kod+data))

Ongun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,

Genel olarak PR 5'e kadar site alımı yapılacaktır.

Site adınızı, PR, hit bilgileri (mumkunse extreme linki ile birlikte), yasaklı oldugu motorlar vs., kayıt tarihi, domain açık mı bilgilerini ve ozel notlarınızı istediginiz fiyatla birlikte PM atmanızı rica ediyorum.

"Sadece domain adresi" ve/veya "site ile birlikte" bilgisini de lutfen belirtin. Butcemiz doldugunda bu kayıt uzerinden duyurulacaktır.

Tesekkurler
Iyi Calismalar

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
bence pek açıklayıcı bir başlık değil.Domain için limit belirtmeniz daha doğru olabilir.Ayrıca istenen içerikli site varmı ?

Ongun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hem isim hem de içerikli site

sadece adres mi site ile birlikte mi satıldığının o yüzden belirtilmesini istedim. Çok fazla bir forum mesajım olmadığımdan eksik olabilir. Başlık başta olmak üzere yenide nyardımlarınızla düzenleyebilirim.

Biz şu an web site tarafında şiir'e takılıp kalmış durumdayız (şimdiye kadar bundan da memnunduk) ama yeni sitelerle portföyü genişletmek istiyoruz. Bunun için de hazır site veya domain adresi için alım yapma kararımız var.

Şimdiden teşekkürler

pacey666

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
neden istenmesin ,pm atabilir bana..

dolandırılanları göruyoruz hergün..parasını alamayanları..

Sayın Ongun ; için söylemiyorum ama 3 postu olan bir kişi...benim düşüncem bu..

sormakta hakkım..2 yaşına girdin. :))

hemen taze :http://forum.iyinet.com/webmaster-genel-konular/40520-beni-dolandirdilar-siz-dolandirilmayin.html

Heralde hiç ticarette bulunmadın sanal ortamda.. (yada günlük hayatında)
Alıcı parayı ödemeden satıcı elindeki ürünü satarmı.. ( Satıyor ise, ya enayidir yada gerçekten çok güveniyodur..)

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16

Ongun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kesinlikle güzel davranış ama önce anlaşıp bu bilgileri sonra talep etmek daha mantıklı.
Merhaba arkadaslar,

"Mywedding" e PM attım. Ama kısaca buradan da cevap vermek isterim:

Daha önce site alımlarım olmakla birlikte bu forum üzerinden olmamıştır. Gerekli olması durumunda buradan da referans gösterebilirim. (arkadası burada gördüğümden). Dolandırılmayı sevmem, dolandırmak ise zaten sözlüğümde olmaz. Parayı önceden verme konusunda da dolandırımayacağımdan emin olduğum durumlarda problem yok :)

Not: Sabah bir sürü mesaj görünce teklif var zannettim. Ama simdiye kadar sadece bir PM ile teklif geldi. Teklifi değerlendireceğiz. Henüz cevap dönmedim.

Herkese iyi çalışmalar dilerim.
Adettendir arkdaşlar bi bakınız : www.SiirDefteri.com & www.SiirDemeti.com

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5