İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Site Alınır (Mp3 ve marez Haric)

protos78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Almayi planladigim sitelerin ozellikleri:

* MP3 ve marez olmamali.
* Sitenin icerigi bir konuya odaklanmis olmali. Portal tarzi olmamali.
* Scripti calinti olmamali. Lisans sorunu yasamak istemiyorum.

Tercih ettigim siteler:

1. Hitin buyuk kismi googledan gelmeli.
2. absürt ve video sitelerini daha cok severim. Oyun siteleride iyidir.
3. Sitenize yonlendirilen linklerinin yasi ne kadar fazla ise o kadar iyi. Bir baska sekilde soylersem, eski domainler tercih sebebidir.

Siteniz yukaridaki 3 maddeye uymak zorunda degil. Ama onceligim bu 3 maddeye uyan siteler.

Lutfen asagidaki formata uyarak, bana ozel mesaj gonderin. Bu siteye kac para verirsin seklinde lutfen mesaj gondermeyin. Siteniz icin istediginiz parayi mutlaka belirtin. Zamanim cok kisitli. Eger istediginiz parayi belirtmezseniz, size malesef yanit veremem.

Site Adresi :
Hiti (extreme,awstats):
Sitenin aylik kazanci :
Sitenin kazancinin kaynagi (Adsense, link satisi vs...) :
Site icin herhangi bir haftada harcadiginiz zaman:
Istediginiz Ucret :

Eger forum satmak istiyorsaniz, lutfen bandwidth ve cpu ihtiyaclarini aciklayin...

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Arkadaşım ilgilenirsen yüksek kazançlı forum sitesi satıyorum. Detaylıca bir satış başlığı açmıştım bakmanı öneririm. Yeniden form doldurmak isterdim ama açtığım konuda daha detaylı bilgi bulunmaktadır. Ordaki bilgilere ek olarak aylık ortalama max 10 gb Trafik harcar. Tabi siteyi geliştirdiğiniz zaman hitte artacaktır. Site ile birlikte turkdownload.net domainini veriyorum pr5 tir ve gelen bütün hit zaten turkdownload.net domaini üzerinden gelmektedir.

ilgili satış linki :
http://forum.iyinet.com/site-satisi-siparisi/68301-yuksek-kazancli-forum-sitesi-satiliktir.html

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5