İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

site alınır...

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
tamamen legal içerikli ve legal yazılımlı sitelere talibim. atıl durumda olan ,bansız, mümkünse google ın azda olsa taradığı, kazançlı, kazançsız sitelerden teklif bekliyorum.

almak istediğim site gözünüzden düşen, üzerinde yoğunlaşamadığınız siteler olmalı. yapıpta bıraktığınız kısaca. bütçe nedir diye gelen sorular için site başı en fazla 150 ytl yi geçmiycem. 3-5 site alcam toplamda. forum gibi başında bekçilik yapılcak siteler kesinlikle istemiyorum.

PieRLuGi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende konu açmıyım arkadaş ben düşündüklerimi aynen yazmış aynı durumda olan siteler banada pm atabilirmi ? (ama sadece yapıpta ilgilenmediğiniz ve banlı olmayan siteler)

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
www.yurtsevenkardesler.org var almak isdeyen olursa 300 400 hiti var suanda eğer ilgilenilirse cok guzel yerlere gelebilir suanki hali ile yursevenkardesler aramasında 3 sırada cıkıyor almak isdeyenler icin fiyatı 250 ytl domainde guzel yani yinede siz bilirsiniz :)

manglerman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende konu açmıyım arkadaş ben düşündüklerimi aynen yazmış aynı durumda olan siteler banada pm atabilirmi ? (ama sadece yapıpta ilgilenmediğiniz ve banlı olmayan siteler)

tr.st den haber gelsin sonrada sana atarım :)

eğer almazsa senle konuşuruz. şimdi ikiniz birden talip olursunuz sonrada işe yaramaz dediğim site yüzünden kavga çıkmasın :)

selametle..

letreset

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
reklamkareleri.net full site 50 ytl. Uğraşacak vaktim yok isteyen olursa satabilirim.
hilekodu.com full site urlrewrite'lı 150 ytl. PR1 domaindir. Dün siteyi baştan sona yeniledim. İçerisinde 738 tane hile var. İyi bir reklamla çok iş yapabilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5