İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

site banlımı

P

PiSi_

Misafir
Forumda baktım ama sanırım Ban Olayı VarmıŞ Benim sitem 2 Aya Yakındır Acık Ama Yahoo Msn Felan Reklamları almıŞ Google Almamıs Acaba Ban Olayımı Var Varsa Nasıl Ogrenicem Bi Cevap Verirseniz Sevinirim..

N

nomak78

Misafir
içerik copy-paste ise bu normaldir. bir sitemde elimle yazdığım sadece 56 makaleye günde 500 hit geliyor google dan yaklaşık. başka bir copy-paste içerikli sitem ise google'dan sadece 20-30 hit geliyor günde.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mahsuru yoksa site adresinizi verirseniz inceleyebiliriz. Mahsuru varsa, özelden iletebilirsiniz. Yine yardım etmeye çalışırım.

Kolay gelsin..

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sanada selam.

"selam, yardım, acil" gibi başlıklar kullanmazsanız seviniriz.

P

PiSi_

Misafir
verebilirim reklamdan saymayınız bu adresimi www.bilgidenizi.com adresim ama neden almıyor ben anlamadım benim yanım domain aldı site kurdu 1 hafta gecmeden google aldı reklamlarını benim site 5 gundur sorunsuz acık ondan once yapaım aşamasında indexi atmıştım almadı yinede msn yahoo diger ara motorları almıs ama google almamıs ilginiz icin tesekkürler

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domain i 9 aralıkta almışsınız. Sizden önce bir sahibi var mıydı ?

Eğer varsa, Ya o kişi birşey yaptığından dolayı banlı, ya da çoğu domain silinme süreci içindeyken google den banlanıyor. Bu yüzden olabilir..

P

PiSi_

Misafir
valla o Konuda bir bilgim yok yani ben alınca Bostu alan adı ve bende alDım ama Var Olmussa Ban yemisse ne yapabilirim ?

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
ya bildiğim kadarıyla domainlerin banı google de en fazla 3 ay sürmesi gerekiyor.2 yıl sürende var gerçi... mantıken domaini boşken aldıysan enaz 45 gün önce düşmüş demekdir.Bence sen ya google de url ekle yada hiti yüksek siteye text link vermeyi dene

P

PiSi_

Misafir
Ah bi bilsemmm ama hersey icin site adminlerine ve bana yardımcı olan arkadaslara tessekkur ederim

B

bazobehram

Misafir
ya arkadaşlar bende anlamadım bu işi benim de www.sanaldiyar.net adresini 3 aydan beri almadı index lemedi ben ilgili yerden ve programlar dan baktım benden önce de kullanan olmamış domaini bu ne iştir anlamadım herhalde google domain den gıcık alıyor :D Şun unutulmasın google de mantık vardır ama kapitalist mantık onun sizin düşündüğünüz mantıktan googlede malesef yoktur ... diyorum ya benim sanaldiyar.net adresini google index lemedi bende www.webdelisi.net adresini aldım inanırmısın aldığımın 2. günü index lemişti...

Ustad

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
bismillah 1 gunde indexlettim ben bi kac domaini. ama benım gercekten ugras verdigim domaini almıyor nalet olası pislik :D beceriksiz acemi biliyor durmumu heheh

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5