İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Site editörleri alınacaktır.

selim_fertli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yaklaşık 20 sitemiz için site editörleri aramaktayız.

Yapılacak işin özellikleri :

Site kullanılacılarından gelen 3-5 satırdan oluşan gönderiler, doğruluk ve yazım hatası kontrolünden geçirilerek bizim bielirtiğimiz etiketleme sistemi ile etikleyerek yayına sokulacaktır.

Belirteceğimiz kaynnaklardan yine 3-5 satırlık yazılar yazım hataları giderilerek sisteme girilecektir.

Çalışacak kişinin kendi belirleyeceği periyotlarda (1 veya 2 saatlik) gönderileri kontrol ederek yayına alacaktır.

Çalışılacak kişide aranan özellikler :

wordpress yazı gönderme sistemine hakim olması gereklidir.
Türkçesi düzgün ve imla kurallarına bağlı olması gereklidir.
Yazıları doğru bir biçimde etiketlesi ve kategorize edebilmesi gereklidir.

Çalışma şartları :

Çalışılacak kişiye bazı kurallar getirilecektir. (etiketleme, kullanıcıların gönderdiği yazıları kontrol kriterleri vb) bu kurallara uymayanlarla hemen ilişik kesilecektir.
Ortak belirleyeceğimiz gün ve saatlerde kısa toplantılar yapılacaktır. (msn üzerinden)
Uzun sre bizle çalışma imkanı olmalı ve ileride daha fazla yetkiler verilecektir.
Çalışacak kişinin cep ve sabit telefonu istenecektir.

Ücretlendirme ve ödeme :

Her yazı için 0,07 YTL ödenecektir.
ödeme haftalık olarak banka hesabına yapılacaktır.
Akbank hesaplarına ödeme masrafsız yapılacaktır. Diğer banka hesaplarına yapılan gönderilerde gönderi ücreti kesilecektir. Banka hesabı olmayanlar için
PTT kanalı ödeme yapılabilir.

İyi çalışmalar.

RotasızKaptan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İletişim msn koysaydınız yahut pm özelliğinizi açsaydınız keşke :)
Size nasıl ulaşalım bu şekilde değil mi ?
Ben ilgileniyorum, msn adresim profilimde mevcut. Siz bana ulaşın o zaman :)

selim_fertli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İletişim msn koysaydınız yahut pm özelliğinizi açsaydınız keşke :)
Size nasıl ulaşalım bu şekilde değil mi ?
Ben ilgileniyorum, msn adresim profilimde mevcut. Siz bana ulaşın o zaman :)

İlk defa bir forumda yazı yazdığım için bilemedim. Kusurabakmayın. Pm özelliği nasıl açılır.

RotasızKaptan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sol üst panelde Profiliniz tıklayınız > Daha sonra gelen panelde Ayarları Değiştir var > Daha sonra Özel Mesajlaşma Sistemini kullanmak istiyorum işaretlemeniz lazım.
Msn eklediniz mi :)

RaSCaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sanırım 50 mesaj altında olduğundan dolayı öle bende pm kullanamıyorum dediğiniz ayar açık olduğu halde.

RaSCaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Onun nedenini de çözdüm :) enaz 50 mesajın olacak yada enaz 50 günlük üye olucaksın pm kullanabilmek için.sen 50 günlükten eskisin ondan demek.

Konu sahibinden özür diliyorum sizin sorununuza cevap ararken gelişti diyalog.

selim_fertli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
anlaşmaya varılmıştır.

İlk mesaj yazan RotasızKaptan ile anlaşmaya varılmıştır. Eğer bir aksilik olmaz ise bir iki gün içerisinde çalışmaya başalayacağız.
İlgilenen arkadaşlara teşekkür ederiz.
Bir kaç gün içerisinde başka işler için yeni ilan göndereceğiz.

RotasızKaptan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Önümüzdeki 2 hafta boyunca eğitimimle ilgili işlerimden dolayı çalışmaya ara vermek durumundayım. 2 Hafta sonra kaldığım yerden devam etmeyi dilerim. Bilgilendirmek istedim. selim_fertli ' ye anlayışından dolayı teşekkür ederim. Görüşmek dileğiyle.

selim_fertli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eleman alımımız devam etmektedir.

kaptan'ın belirtiği gibi 2 hafta boyunca izinli olacak. Bu sebeple ikinci bir kişiye ihtiyacımız doğdu. Kaptan 2 hafta sonrada işine döndüğünde alacağımız kişi işine kaptanın liderliğinde devam edecektir. İlanda yazdığımız şartlar işe alacağımız kişi içinde geçerlidir.

İş uzun süreli bir iştir. Kısa süreli çalışmak için başvurmayınız.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi