İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Site Eleştirmeleri

cilekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Herkesle Sorunu Olan Blog | Site Eleştirmeleri kategorimizde eleştirilmsini istediğiniz sitenin adını konu altından yazarak bildirebilirsiniz. Sitenizi inceleyip objektif bir şekilde eleştirmelerimiz olumlu ve olumsuz olarak yazılacaktır. Ayrıca 1 ayın sonunda birinci gelen site 1 hafta ücretsiz reklam kazanacaktır. Kendine güvenen varsa site adını buradan yorum olarak yazsın www.derdimvar.net

Örneklere buradan bakabilirsiniz: http://www.derdimvar.net/kategori/site-elestirmeleri

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
sen yazarken bende logoyu değiştiriyordum:D
eline sağlık, reklamlarla ilgilenicem bir ara, konu içlerine yönelticem reklamları

Sores

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aslında bu eleştirmeleri yaparak kendi sitenize + puan kazandırıyorsunuz. Neden mi?

Sizce neden? :)

Beinghuman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aslında bu eleştirmeleri yaparak kendi sitenize + puan kazandırıyorsunuz. Neden mi?

Sizce neden? :)

Bizce neden :) cevaplayalım o zaman :)

1. Arkadaş yaptığı eleştirmelerin hiçbirisinde konu içinden eleştirdiği site için link çıkışı vermiyor ve text olarak kullanıyor. +1

2. Kendi ziyaretçilerine Bookmark sunduğu için sitenin aktiflilik oranında nisbetende olsa bir artış gözlemlenir +1

3. Eleştiri yapılan site eğerki XXX.com eleştirisi diyerek işte bakın bu sitenin gözünden bizim sitemiz ve eleştirilmesi gibi bir yazı yazarsa link çıkışı elde etmiş oluyor. +1

4. Forumdan yapmış olduğu için bu işlem ona ayrıca bir hit kazandırıyor( küçükde olsa iyide olsa ) +1

5. Eleştiri yaptığı insanlarla arasını iyi tutmuş oluyor. +1

= 5 :)

Sores

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bizce neden :) cevaplayalım o zaman :)

1. Arkadaş yaptığı eleştirmelerin hiçbirisinde konu içinden eleştirdiği site için link çıkışı vermiyor ve text olarak kullanıyor. +1

2. Kendi ziyaretçilerine Bookmark sunduğu için sitenin aktiflilik oranında nisbetende olsa bir artış gözlemlenir +1

3. Eleştiri yapılan site eğerki XXX.com eleştirisi diyerek işte bakın bu sitenin gözünden bizim sitemiz ve eleştirilmesi gibi bir yazı yazarsa link çıkışı elde etmiş oluyor. +1

4. Forumdan yapmış olduğu için bu işlem ona ayrıca bir hit kazandırıyor( küçükde olsa iyide olsa ) +1

5. Eleştiri yaptığı insanlarla arasını iyi tutmuş oluyor. +1

= 5 :)

Katılıyorum bunlara ama benim demek istediğim bu değildi

cilekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşlar doğru link çıkışı vermiyorum ama sizcede 4, 5 günlük bir sitede bianda onlarca link çıkışı verdiğiniz zaman çöplük gibi görünmüş olmazmı ? Amacımız farklılık olsun ve eleştirdiğimiz sitelerin onlarca okunma sayısı var merak edilecek derecede eleştiriler yazdığımızı düşünüyorum ve giren ziyaretçiler merak ettiği zaman sitenize link çıkışı olmasa bile doğrudan trafik sağlaycaktır buda sizin için yarar değilmidir ? İlginiz için hepinize ayrıca teşekkür ediyorum :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5