İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Site Eleştirmeleri

Beinghuman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar doğru link çıkışı vermiyorum ama sizcede 4, 5 günlük bir sitede bianda onlarca link çıkışı verdiğiniz zaman çöplük gibi görünmüş olmazmı ? Amacımız farklılık olsun ve eleştirdiğimiz sitelerin onlarca okunma sayısı var merak edilecek derecede eleştiriler yazdığımızı düşünüyorum ve giren ziyaretçiler merak ettiği zaman sitenize link çıkışı olmasa bile doğrudan trafik sağlaycaktır buda sizin için yarar değilmidir ? İlginiz için hepinize ayrıca teşekkür ediyorum :)

Benim lafım sana değil dostum sakın yanlış anlama :) böyle birşeyi ben sonuna kadar faydalı görüyorum ve bir Sosyl projedir nihayetinde Tam destek ;)

Site eleştirisi içinde teşekkürler :)

Ekleme:
Benim lafım sana değil dostum sakın yanlış anlama :) böyle birşeyi ben sonuna kadar faydalı görüyorum ve bir Sosyl projedir nihayetinde Tam destek ;)

Site eleştirisi içinde teşekkürler :) Ama bilgeyazar.Com değil Bilgeyazar.Org başlık yanlış yazılmış :) düzeltmeniz dileğimle

cilekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1

Site eleştirisi içinde teşekkürler :)

Ekleme:

hocam çok pardon düzelttim başlığı :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5