İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Site Güncellemesi Ücretlendirmesi

Sanitarium

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,

Bir websitesi için güncelleme yapılıcak ve karşı taraf aylık ödemeli şekilde teklif istiyor benden.Site sürekli güncellenmiyor arada bir aylık diğelim 5-10 arası veya biraz daha fazla.Ayrıyetten siteye bazı temel şeyler yapılıcak bölüm oluşturma bir kaç form v.s v.s..

Bunlara dayanarak bana fiyat konusunda yardımcı olmanızı rica edicam..

İlk ay düzenlemlere göre bir fiyat daha sonraki aylar sadece güncelleme olarak bana fiyat söylerseniz bu işi yapanlar veya bilgisi olanlar çok sevinirim..

İyi Çalışmalar

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu konuda ücret istemeniz biraz sakat. Çünkü ben derim (atıyorum) 10 liraya yaparım firma der ben 100 liraya ya da ben derim 100 lira o der 10 lira...

Aylık ödeme yapacaksanız ve eğer büyük bir sistem yazdırmıyorsanız ayda 50 ytl'den fazla ödememenizi öneririm.

Sanitarium

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Onlar bana ödiyecek, sanırım yanlış anlaşıldı..

Ben adamlara ne kadar teklif ile gidim diye sordum ? Yani sitenin sahibi onlar güncellik v.s olan benim =) Böyle bir işte ne kadar istiyim diye soruyorum.

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
her iş için farklı fıyat ver yoksa gittikce abartıyolar bazen.

bı ay gelıcek mesela ..bunlar bunlar yapılcak dicek.. sen de xx YTL drsın..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5