İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Site index almıyor bakar mısınız ?

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
arkadaşlar 2 hafta oldu siteyi kuralı hala index almadı . google vs gibi arama motorlarından gelen ziyaretçi sıfır. sebebi nedir bilen var mı ?
linki : www.psikolik.com
sağolun şimdiden

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
bu index almadığı anlamına gelmiyor. hit almıyor siten.

emir2005

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
siteniz google tarafindan indexlenmis , hit alamamanizin sebebi bence
1. Yetersiz icerik
2.Kopya konular
3.Yetersiz backlink
4.Yetersiz seo optimizasyonu

By SoWmEn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bi Meta kodlarına Buları ekle 1 gün Sonra bi bak Bakalım Nasıl Olmuş :)

Kod:
<meta name="googlebot" content="index, follow" />
    <meta name="robots" content="all" />
    <meta name="robots" content="index, follow" />
    <meta name="revisit-after"content="1 days" />

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Kaliteli bir forum zamanla oluşur ve büyür. Üye sayısı çok az, başlangıç için küçük bir arkadaş grubu oluşmalı en azından. Sadece konu yazıp google den hit gelmesini beklemek doğru olmaz, aksi halde forum değil blog açılabilirdi.

Misafir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
63 konu 102 mesaj var. seo eklentisi yok, temayla oynanmış ve default temadan daha kötü bir tema ortaya çıkmış. bir tane backlink yok. güncel hit çekecek konu yok. robots.txt yok. vbseo_sitemap yok.. yokta yok
sanırım sizdede sabır yok.

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Bi Meta kodlarına Buları ekle 1 gün Sonra bi bak Bakalım Nasıl Olmuş :)

Kod:
<meta name="googlebot" content="index, follow" />
    <meta name="robots" content="all" />
    <meta name="robots" content="index, follow" />
    <meta name="revisit-after"content="1 days" />

nereye ekleyeceğim daha ayrıntılı yazar mısınız

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
63 konu 102 mesaj var. seo eklentisi yok, temayla oynanmış ve default temadan daha kötü bir tema ortaya çıkmış. bir tane backlink yok. güncel hit çekecek konu yok. robots.txt yok. vbseo_sitemap yok.. yokta yok
sanırım sizdede sabır yok.

ne yapmam lazım peki. seoyu kuramadım kendim. robots.txt hakkında biraz bilgi verir misiniz

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Kaliteli bir forum zamanla oluşur ve büyür. Üye sayısı çok az, başlangıç için küçük bir arkadaş grubu oluşmalı en azından. Sadece konu yazıp google den hit gelmesini beklemek doğru olmaz, aksi halde forum değil blog açılabilirdi.

teşekkürler

Misafir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
ne yapmam lazım peki. seoyu kuramadım kendim. robots.txt hakkında biraz bilgi verir misiniz
Sitenizin lisanssız olduğunu düşündüğüm için seoda yardımcı olamam. Fakat xx bir vb sitenin robots.txtsinden kopya çekebilirsiniz. vbseo_sitemapıda vbulletin.orgden yada başka siteden bulup kurabilirsiniz.

Şimdilik robots.txt ve vbseo_sitemap kurmak sitenizi azıcık kendine getirir. Artı siz genel forumsunuz genel forumlar çöp forumlardır makina gibi içerik girilir. Aslında yapacak çok şey var anlatmak uzun zaman istiyor. bazı şeyleri zamanla öğrenmeniz pekiştirmenizi sağlar.
Ben hep eleştiririm.. Eleştiririnin insanları gaza getirdiğine inandığımdan eleştiririm..

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Sitenizin lisanssız olduğunu düşündüğüm için seoda yardımcı olamam. Fakat xx bir vb sitenin robots.txtsinden kopya çekebilirsiniz. vbseo_sitemapıda vbulletin.orgden yada başka siteden bulup kurabilirsiniz.

Şimdilik robots.txt ve vbseo_sitemap kurmak sitenizi azıcık kendine getirir. Artı siz genel forumsunuz genel forumlar çöp forumlardır makina gibi içerik girilir. Aslında yapacak çok şey var anlatmak uzun zaman istiyor. bazı şeyleri zamanla öğrenmeniz pekiştirmenizi sağlar.
Ben hep eleştiririm.. Eleştiririnin insanları gaza getirdiğine inandığımdan eleştiririm..
sorun değil eleştiri teşekkürler...

emir2005

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
admin cp de genel ayarlarda forum adresini yazarken adresin sonunda / varmi ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5