İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Site İnfo Sorunu.

grineX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhabalar.
Öncelikle Konuyu Nereye Açacağımı Bulamadım Burada Paylaşım yaptım.
Sohbet ve Chat Uzantılı ikitane sitem var bunların infoları gitti ve 1 hafta oldu hala gelmedi bilgi amaçlı bu konuyu açmış bulunmaktayım sitemin infosu nezaman gelir ve sitemdeki içeriklerimin kayıtları silinirmi ve bunu kurtarmanın bir yolu varmı bilgili arkadaşların bilgilerine ihtiyacım var Mesajlarınızı Bekliyorum.

saygılar.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
aşırı backlink veya siten adına spam yaptıysan bunların başına gelmesi çok doğal
siten yenimi

grineX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
1 sene olucak sitemin güncel olması aşırı baclinkten sanırım peki bana negibi zararları olur bunun 1 hafta oldu hala gelmedi info

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
aşırı backlinte google siteni spam zanneder, atıverir sandboxa, ama bu nasıl düzelir bilmiyorum, çünkü kastığın backlinkler hala aşırı bi şekilde duruyor olabilir sitelerde

T

trgy

Misafir
info silinmesi hit kaybetmesen, filtreye sandboxa girmesen bile bazı şeyleri yanlış yaptığını söylemek diye düşünüyorum ben. Gittiğin yol yol değil demek istiyor olabilir. Şöyle birşey de var ama, sohbet ve chat siteleri spam merkezli olduğu için risk alman gerekiyor başarılı olman için. Tam birşey kimse söyleyemez bu konu ile ilgili.

grineX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yardım edebilecek bir yorum alamıyorum sanırım yorumlarınızza açığım.

cevilli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bildigim kadariyla eger sandbox a girdiysen donusu yok infoyu geri getirebilmenin.

grineX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sitemin İnfosu Hağla Gelmedi Neyapmam Lazım İnfoyu Geri Almak İçin?

Starturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Sitemin İnfosu Hağla Gelmedi Neyapmam Lazım İnfoyu Geri Almak İçin?

birincisi site bir süre kapalı kaldıysa info silinmiş olabilir, ikincisi info gitti diye sandbox'a düştün demek değildir. Google amcanın yine indexlemeye devam ettiği gözlenmiştir. Çözüm olarak; www.google.com/webmasters bölümünden info'su silinen site ile kayıt olmayı deneyebilirsin.

Not: Çözüm olarak belirttiğim bölümün info gelmesiyle alakası olmayabilir, sadece denemeni önerrim. kolay gelsin

grineX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bubilgi İşimimi Gördü İçerik Yüzünden Google Uyarı Vermiş Sildim Kötü İçerikleri Bulup Sildim İnfo Geri Geldi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5