İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Site Kopyalanması ve adsense

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pagerank mi güncellendi arkadaşlar bu sitemin pageranki 3 e düşmüşte, iyice kızmaya başladım

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
google adsenseye bende mail yolladım bişey yapamayacaklarını bildirdiler poffffffffffff

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
seninki aynen mi çalınmış ve domain mi açılmış?
benimki komple logom dahil sayfaların hepsi aynen alınmış ve aynen subdomaine konmuş

draligus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu benim de basima geldi, bir sitemi aynen noktasi virgulune kopyalamis. sadece google reklamlarini degistirmisler. google a , ve adsense yoneticilerine uzun uzun yazdim, hem ingilizce hem turkce. ama cevap olarak birsey yapmayacaklarini yazdilar. yahoo ve msnye de yazdim. onlar cevap bile yazmadilar. yani bu emek hirsizlarini Allaha havale etmek disinda yapabilecegimiz birsey yok.

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Benimde başıma gelmişti ama acemiye denk gelmişiz. Komple kodları yapıştırmış. Sitenin logosunda ki adresi paintle çizip kapatmış. Sitenin (daha doğrusu sitemin) linkleride benim sayfaya açılıyordu :D 1-2 ay sonra kapattı, sorunum olmadı, fazladan ziyaretçi bile kazandım :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5