İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Site kurulduktan kaç gün sonra adsense başvurulabilir?

tankdream

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selamun aleyküm beyler, sorum başlıktaki gibidir misal blogspottan blog açtım 4-5 yazı yolladım ve adsenseye başvurdum bu onaylanmamaya etkenmidir?

2-Şimdi ayriyetten bir domain aldım ve site içeriği hazır (blog değil, hava durumu, namaz vaktileri gibi düz güncellemesiz bir site) adsenseye başvursam kabul olurmu?

fRtkmR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
14
0 indexli bir blogspot'a google onay vermez, öncelikle sitelerinize güncel içeriklerle besleyin ve tanıtımını yapın daha sonra sitenizi analiz eden webmaster araçlarından herhangi birini kullanın sonuçlarına göre hareket edin..

ekomer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sizce google bu kadar basit adsense hesabı verse millet etrafta adsense hesabı için bu kadar uğraşır mı?

Ayrıca yazdığınız yazının özgünlüğü de önemlidir.

Nemiroff

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
belli bir hite ulaştiktan sonra başvur. bence kaliten en azindan google gözünde saptanmiş olur.

serkantkar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Hali hazirda varolan Adsense kodunu yeni siteye koymak tahminimce sorun teskil etmez ama yeni site ile Adsense basvurusu yapmak kesinlikle sorun olur. Google reklamverenlere reklamlari kaliteli sitelerde yayinlayacagina dair soz veriyor. Bu bakimdan kalitesini daha ispatlamamis bir sitenin Adsense basvurusunu gecebilecegini zannetmiyorum. Bu durum 2 gun once aldiginiz bir egitim sertifikasi ile is basvuru yapmaya benziyor oysa isi almak icin kaliteli ve guclu bir gecmise ihtiyaciniz var.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5