İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Site Logosu Hakkında Yardım Lütfen.

NovemberRain

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cümletten hayırlı akşamlar.

Çoğu sitelerin logosu oluyor logo'dan kasım örneğim www.sayfa.com 'a girdiğiniz zaman siteyi Sık Kullanılanlara eklediğinizde ya da adres çubuğunda adresin önünde sitenin jpg ya da gif formatında ufak logoları oluyor. Bunun nasıl yapıldığı konusunda bana yardımcı olabilecek arkadaşa/arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
<head> </head> arasına asagıdaki kodu yerlestir.

<link rel="shortcut icon" href="/favicon.ico" type="image/x-icon" />

Bu sekilde bi favicon olusturabilirsin sitene. FAVICON.ICO dosyanıda ana klasorune attınmıydı islem tamamdır :) kolay gelsin

Ayrıca : 16X16 pixel ebatlarında 256 renk olursa daha guzel gorunur ikonun. 32x32 de olabilir.

NovemberRain

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
<head> </head> arasına asagıdaki kodu yerlestir.

<link rel="shortcut icon" href="/favicon.ico" type="image/x-icon" />

Bu sekilde bi favicon olusturabilirsin sitene. FAVICON.ICO dosyanıda ana klasorune attınmıydı islem tamamdır :) kolay gelsin

Ayrıca : 16X16 pixel ebatlarında 256 renk olursa daha guzel gorunur ikonun. 32x32 de olabilir.

Çok teşekkür ederim. Eve gider gitmez deneyeceğim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5