İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

site logosu yaptırmak istiyoruz

A

Anonymous

Misafir
ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR DESTEKLİ TASARIM BÖLÜMÜ SON SINIF ÖĞRENCİSİYİM 3D STUDİO MAX VE PHOTOSHOP'TA İSTEDİĞİNİZ TARZDA LOGO YAPABİLİRİM. İLGİLENİRSENİZ SEVİNİRİM

A

Anonymous

Misafir
bence hangi üniversitede okudugun önemli degil
ben daha gencim ama bence önemli olan
grafikden anlaman
üniversiteye gitmeyenlerde cok iyi grafik tasarimi yapabilir
ben cok kisi gördüm
baya güzel seyler yapiyorlar

A

Anonymous

Misafir
H.Ü Güz. SAn. Fak. Grafik Bölümü son sınıfta okuyorum size yardımcı olabileceğimi düşünüyorum. İlgilenirseniz sevinirim. İyi çalışmalar

A

Anonymous

Misafir
Merhaba Arkadaşlar
2 ay içerisinde bize gönderilen (neredeyse) tüm logo tasarımlarında göz ve büyüteç simgeleri kullanılmış bunların hiçbiri kabul edilmedi.
1 ay sonra arama.gen.tr tüm alt bölümleri ile birlikte aktif olacak. İsteyen arkadaşlar 15 Eylüle kadar yaptıkları ön çalışmaları gönderebilirler.

İyi çalışmalar

e-mail: [email protected]

A

Anonymous

Misafir
merhabalar H.Ü Güz. San. Fak. Grafik bölümü son sınıfta okuyorum. Şimdiye kadar yüzlerce logo çalışmam oldu. Yardımcı olabilirim. Teşekkürler.

S

sunfi79

Misafir
böyle komplekslilerede çok gülüyorum göstersene bana çok iyi bi alaylı :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5