İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Site ne kadar eder?

buark9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Site adresi : http://www.oyunoynuyoruz.com
Sitenin aylık getirisi : -
Kategori, sitenin içeriği nedir : Flash Oyun

Hostin Özellikleri: 6gb Web Alanı 100 gb trafik... 2012 6. aya kadar ödemesi yapıldı.
Kullanılan Script: Ücretsiz Örümcekoyun Scripti
sitede 2 tane de bot vardır.

Sitenin hiti:
15-20 arası

admin panelinden görüntü:
21957.png

buark9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
arkadaşlar lütfen yorumlarınızı esirgemeyin :)

buark9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
hitte bir yanlış olmuş kusura bakmayın uyardığınız için teşekkürler düzelttim. şu haliyle ne kadar eder. host+domain parası ilgilenilirse güzel hite ulaşabilir ben diğer siteyle ilgileniyorum bunla pek ilgilenemiyorum. host özelliği dediğim gibi 6gb alan 100 gb trafik 2012 hazirana kadar host parası ödendi domainde 2012 ye kadar yaklaşık aynı zamanlar. 2 adette bot mevcuttur. oyun az olduğu için google indexi fazla değil dediğim gibi ilgilenemiyorum site kurululıda çok olmadı

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
sitedeki script hazır bir uğraş göremedim. Oyunları siz eklediyseniz amenna.
İsim güzel fakat forum sitesine daha çok yakışır diye düşünüyorum
domain ve host veriyorsunuz sanırım +olarak düşünmek gerekir.
35 desek.
hmm.. içerik falan fistan. Hit yok gibi birşey. İsmi güzel.
50 eder mi bilinmez. ki sanmıyorum

buark9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
sitedeki script hazır bir uğraş göremedim. Oyunları siz eklediyseniz amenna.
İsim güzel fakat forum sitesine daha çok yakışır diye düşünüyorum
domain ve host veriyorsunuz sanırım +olarak düşünmek gerekir.
35 desek.
hmm.. içerik falan fistan. Hit yok gibi birşey. İsmi güzel.
50 eder mi bilinmez. ki sanmıyorum

siteye ücretli olarak logo yaptırıldı. script hazır ama database boştu oyunların hepsini bottan ben ekledim. host özellikleri de gayet iyi 6gb alan 100 gb trafik. domaine gelince de net uzantısı falan doluydu com boştu gece boş olduğunu görünce hemen regledim. ilgilenilirse güzel hit yapabilirim ama dediğim gibi diğer siteye öenm veriyorum bunla pek ilgilenemiyorum ve vps almayı düşünüyorum upload işlerim için o yüzden satıyım diye düşünüyorum ve sizlerden ne kadar eder diye fiyat öğrenmek istedim sitenin tüm özelliklerini söyledim. satıp satmama konusunda karasızım ama satarsam diye görüşlerinizi öğrenmek istedim

buark9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
teşekkür ederim yorumlarınız için "heqen" nickli arkadaş alacağını söyledi fakat bir türlü ulaşamadım alacak arkadaşlar varsa görüşebiliriz :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5