İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

site sahipleri bir araya gelerek kazanmak istiyoruz

mhe001

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
biz şu an 6 arkadaşımızın olduğu face gurubumuza siz site sahiplerini davet ediyoruz orda bir birimize yardımcı olarak para kazancımızı ve ziyaretçi lerimizi çoğaltmak istiyoruz. açtığımız blogta adreslerimizi yazıyoruz ve guruptaki herkesin siteleri birer defa ziyaret ederek reklamları tıklamak istiyoruz ben 6 sitede bir reklam tıklıyorum karşılığında 6 arkadaşım benim sitemdeki reklamlara tıklıyor. hem ben kazanıyorum hem arkadaşlarım sizlerde bizlere katılmak istermisiniz? isterseniz

face gurup adresi

PhpCode

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanırım adsense reklamlarından bahsediyorsunuz. Google anlarsa banlanırsınız. Sizlere tavsiyem doğal yollardan kazanmanızdır.

delikurt55

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hırsızlık yapacağız demeyi ne kadar kibar hale getirmişsiniz

boyner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
biz şu an 6 arkadaşımızın olduğu face gurubumuza siz site sahiplerini davet ediyoruz orda bir birimize yardımcı olarak para kazancımızı ve ziyaretçi lerimizi çoğaltmak istiyoruz. açtığımız blogta adreslerimizi yazıyoruz ve guruptaki herkesin siteleri birer defa ziyaret ederek reklamları tıklamak istiyoruz ben 6 sitede bir reklam tıklıyorum karşılığında 6 arkadaşım benim sitemdeki reklamlara tıklıyor. hem ben kazanıyorum hem arkadaşlarım sizlerde bizlere katılmak istermisiniz? isterseniz

face gurup adresi

Allah Korusun Tamamen Kul hakkıdır bu hangi vicdana sığarki bilerek reklama tıklamak ve kazanmak !!! Ne o para yarar nede kazanırsınız zaten anlarlar...herşeyi bırakalım bilerek reklama tıklamak hem firmaya hem size bu iş çok kötü sakın sakın

sevdalı

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google anlar.ne malım sizin fan grubunuzun üyesinin birinin google elemanı olmadığı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5