İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Site Sahipleri Hit Kazanmak Mı İstiyorsunuz?

W

W3BMASTER

Misafir
Evet siteniz var ve hitim yok die üzülüyorsunuz veya hitiniz umduğunuzdan az.Reklam verecek durumunuzda yok.Eee bu durumda ne yapmak lazım tabii ki link veya banner değişimi.Nasıl mı olcak?

5-10Site birleşerek pop-up açarak veya başka bir yöntemle diğer dost sitelerin linklerini verse nasıl olur.Böyle bir oluşuma ne dersiniz?

Konu Hakkında görüş ve isteklerinizi ister bu başlıkta söyleyebilir veya msnden iletişim kurabilirsiniz.

msn: [email protected]

E

erotika

Misafir
Şu işi biraz daha organize yaparsanız olabilir.

Ayrıca Pop-Up degisimi ile Dost Site olarak link degisimi farklı şeyler aynı baslık altında birlesim olmaz. Buna da dikkat etmenizi öneririm.

W

W3BMASTER

Misafir
eg-zotika pop-up açılcak ve dost sitelerin linkleri yazıcak isteyen tıklayıp girecek.Anlatabildim mi?

E

erotika

Misafir
İkiside var diyorsunuz yani.

5-10Site birleşerek pop-up açarak veya başka bir yöntemle diğer dost sitelerin linklerini verse nasıl olur.

Burada veya yazmışsın ondan dedim yani kesin bir şey yok veya :)..

Bugün çok dikkat ediyorum her şeye herhalde .. :( :(

W

W3BMASTER

Misafir
aslında sadece benimkisi bir fikir daha iyi bir fikri olan varsa buyursun...yeniliklere ve farklı düşüncelere açığız

D

dundar

Misafir
kusura bakmayın konuyu tamam olarak bilmediğim için bana bildiriseniz sevinirim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5