İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Site Sahiplerine BüYük Teklifler....

R

RoFo

Misafir
1 web 1 irc shell makınasına sahip olarak www.Dostmuyuz.com irc.Dostmuyuz.com u acmış bulunmaktayiz. Siteleri olanlar Sitelerine apletimizi Koydukları takdirde eğer Girişleri sabit 50 60 a variyorsa yada geciyorsa Ücretsel ve bircok yönde tekliflerde Bulunabiliriz Bilginize Bize Ulasabilmek icin [email protected] adresindende ulasabilirsiniz...

H

hitmp3tr_com

Misafir
eğer bir ücret ödeyecekseniz herkesin hit belli birine verirsiniz reklam.

ben ne diyeceğinizi bilmeden neden size ziyaretçi kazandırayım.

başlığı okuyunca çok önemli birşey sanmıştım açıkcası :)

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
100 devamli userimiz var. Yillik2 milyara kiralayabiliriz size. Eschat lisansimizda var.

Z

zeynelkoc

Misafir
aylık 100 milyona günlük 50-60 kişi yolluyalım dedim deneme hesabı açtırdınız sonra da bedavaya koyamazmısınız dediniz

deneme hesabı niye açılır?? eğer beğenilirse devam edilsin diye madem beğenmediniz niye bedava açamazmısınız dediniz??

diyeceğim bir iş yapacaksanız ki bana dediğinize göre şirketleşmeye çalışıyormuşsunuz verdiğiniz sözün arkasında duracaksınız..

saygılar.

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Yakında bende acacagim bir irc server.. Ben acik soyleyeyim Kimseye ucret vaadinde bulunmam.. :)
Konuya gelince : Madem para vermeyi vadediyorsunuz Sevgineh...net ile konusun.

Bossek

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu tarz sacma kişilere neden inanıyonuz arkadaslar adamlar bedavadan reklam yapıyorlar.Bu tarz sacmalık olur mu ciddi bir niyetle yapıcak olsalar bu yola basvurmazlar.Zaten hangi sitenin ne kadar yolluyacagı v.s istatistikler istenir.

Foruma basvuru yapan kişi free cidir.

Bilgilerinize

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilk mesajını boyle sacma bişey icin kullanan biri işte... Madem boyle bir planınız var..

diyelim 1000 hitli sitelerin sohbet appletini koymasını istiyor aylık bi limi belirtilir.. su mikatara appleti ekleyin denir.. düşüncezle iş yapılmaz..

S

Senbul

Misafir
mexut' Alıntı:
ilk mesajını boyle sacma bişey icin kullanan biri işte... Madem boyle bir planınız var..

diyelim 1000 hitli sitelerin sohbet appletini koymasını istiyor aylık bi limi belirtilir.. su mikatara appleti ekleyin denir.. düşüncezle iş yapılmaz..

Doğru bir tespit.
Madem boyle bir dusunceniz var bazı kriterler belirleyip ona gore teklifte bulunmanız daha mantıklı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5