İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

site sandbox da ama takır indexleniyor

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
site sandbox da ama takır takır indexleniyor delircem yaa sandbox girdi 214 indexli sayfası vardı şimdi ise 827 ya delircem 214 deki hit gelse yok oda yok

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim de birkaç sitem sandboxta halen. Kıtlık gibi geliri epey düşürüyor.
Eskiden bu kadar sandbox vakaları olmazdı galiba, ya da bana öyle geliyor.

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sandbox a düşüp düşmediğine nasıl bakıyoruz?

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
indexli sayfa sayısı taban yapmışsa, trafiğin kesilmişse sanboxa girmişsindir.
Biz buna "siteye cin girmiş" diyoruz. Bunlar ekseriyetle footer kısmında dolaşırlar.
en az 1 ay siteyi yatalak eder :D yanlış anlama, geyik yapayım dedim ;)

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
indexli sayfa sayısı taban yapmışsa, trafiğin kesilmişse sanboxa girmişsindir.
Biz buna "siteye cin girmiş" diyoruz. Bunlar ekseriyetle footer kısmında dolaşırlar.
en az 1 ay siteyi yatalak eder : D yanlış anlama, geyik yapayım dedim ; )

he he :) benim banlı bi sitem var, google abartısız ve istisnasız her gün deep crawl yapıyor :D pr 6 sitem var, 18.000 küsur backlinki var, (pr 7, pr 6 ve kaliteli bir sürü siteden) ama onu 4- 5 günde bir indexliyor, bu google delirtecek beni ya.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ya arkadaşlar bakın diyorum 1-2 aylık site ilk ay günde sırf 200-250 gogle hiti vardı sandbox girdi suan 10 düştü ama index sayfam düşmedi google gelip itina ile halen indxliyor 941 olmuş indexli sayısı sandbox girdiği zaman 211 dii aradan 15 gün geçti sizce sandbox dan cıktımda normal akışlamı yükselicem acaba ??

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sandbox a girince indexleme devam eder. Sandbox ta olunca sadece cok alt siralara cekilirsin. Sandbox tan ciktigin zaman bazi indexlerin silinir ve yeni bastan indexlenmeye baslar. Benim basima geldi.
Overture cok yüksek kelimelerde ilk sayfada hatta 1. sirada ciktigim bile oluyor simdi

SeVeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Site açtım, hedeflediğim popüler bir kelimede 2. sayfaya kadar çıkmıştım.
Sonra birden 8. sayfa civarına attı beni google. İndex'li sayfa sayısı 15.000'lerde dolaşıyor. Alt sayfalardan iyi hit alıyorum fakat hedef kelimede acaip geri attı beni. Bekliyoruz bakalım; bir çözülcek, pir çözülcek inşallah :)

advertiser

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben de önceden kullanılan ve düşmüş bir domain aldım.Google'dan banlı değil ama indexleri yok.Bazı arkadaşlarım eğer önceden kullanıldıysa sandboxa girmiştir dedi ve 8 ay sürebiliyomuş indexlenmesi. :(

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
www.googlerankings.com dan girin bakın, eğer eskiden ilk 2 sayfada çıktığı bir kelime varsa onu aratın, eğer 800 ila 1000. sayfalar arasında bi sonuç dönüyorsa siteniz 1 - 1,5 ayda sandboxtan çıkacaktır.
bu işin mantığı? yokk valla, henüz bulamadım :)
3 tane sitem de aynı şey oldu, 2 si birden sandboxa girdi 1 ay sonu aynı gün beraber sandboxtan çıktılar, 3. sü 1 hafta sonra girdi 5 haftada falan sandboxtan çıktı. 3 ü de yukarda bahsettiğim şekilde aratınca 800 - 1000 arasında bir rakam dönüyordu. bi sitem daha vardı o da sandboxa girdi 2 ay oldu hala çıkacak :D bu site yukarda bahsettiğim şekilde aratınca çıkmıyordu googlerankings de.
bu biraz ağaç yapraklarına bakıp kış sertmi geçecek, ılık mı geçecek onun tahminini yapmaya benzedi, bilmem ne tür bilgi diye geçiyordu bu tarz bilgiler

jamalgs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arattırdım.. msn de birinci yahoo da üçüncü ama google için "Valid google API key not found!" dedi :(

Holokost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yahoo da 2. msn de 2. google icin bi cacık cıkmıyo benım durumum ne acaba :p

Webalemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bişey sorucam arkadaşlar 1 ay once domain ismi yazınca 1 ci sayfada çıkıyodu fakat domainadi.com yazınca 5 ci sayfada :) şuanda Hepsinde ilk sayfada en üste çıkıyor fakat anahtar kelimelerden tık yok hayla sandboxdamıyım acaba 3 gündür üstlerdeyim ayrıca

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5