İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

site satış bölümüne çeki düzen verilmeli

bloods

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
merhaba yönetim,site satış bölümüne bakınca bir sürü satış konusu var ama bir sürü pm isteyen olmasına rağmen konu sahibi konuyu takip etmiyor ve konular uzayıp gidiyor,bugun bir site almaya karar verdiğimde farkettim bunu,bende multi topic açıyorum satışlarımda hatta bir kaçtane görebilirsiniz site satış bölümünde ama satılır satılmaz konuya yazıyorum nasılsa satıldı veya vazgeçtim diye boşlamıyorum,demem o ki satış topiclerine belli bir süre konulsun konu sahibi belli bir süre ilgilenmez ise konu silinsin :ağla:

R

RadoyNet

Misafir
Bu konu hakkında çalışmalarımız ve planlarımız vardır.
Yönetim ile bu konu görüşülüyor.
İyinet'in ticaret forumlarının canlandırılması için gerekli çalışmalar yapılacaktır.

bloods

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yanıtınız için teşekkür ederim çok acil bu çalışmanın yapılması gerekiyor :) iyi çalışmalar bir an önce gereğinin yapılması dileğiyle

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5