İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

site tanıtımı ...

L

levocan

Misafir
Selamlar;
Bir suredir free server uzerinde bulunan siteme sonunda domain ve host satın aldım....
Sitemi değerlendirirmisiniz?
Önerilerinizi yazarsanız sevinirim.

Verdiğim para bosa gitmiş mi sizce ?
:)

http://www.levocan.com

Herkese simdiden tesekkurler.

B

berkay

Misafir
Herşey iyi de..Sol üstte bi grafik tarzı bir logo olsa iyi olmaz mı??!

L

levocan

Misafir
Evet berkay öncelikle eleştirin için teşekkür ederim.

Soylediğinde haklısın.

Onu en kısa zamanda halledeceğim.

Teşekkürler.

L

levocan

Misafir
Sol uste grafigi ekledim.

Baska önerisi veya eleştirisi olan ???

K

kaya_usa

Misafir
Guzel bir site olmus. Zamanla yerli yerine oturur ve kendi kitlesini olusturur eminim ki. Nacizane tavsiyem daginik bir haber yazi sitesi imajindan daha spesifik bir konuya yogunlasmaniz kalici olmanizi saglar.

L

levocan

Misafir
Kaya Bey;
Olumlu eleştirileriniz için teşekkür ederim.
Haklısınız.
Benim asıl amacım ASP ögrenmek idi.Bunun için kendimce scriptler yamaya başladım.Daha sonra da neden bunları birleştirmiyorum dedim ve bu site bu sekilde ortaya cıktı.Her telden calar oldu yani.Yazdıgım scriptlerin hiç birinden vaz gecemediğim için bu sekilde bir site cıktı anlayacagınız.
Bu arada mailinizi aldım....
Yazı tanıtımlarını ve linklerini sizin mailinize mi yollayayım??
yoksa ????

Çok teşekkürler.

K

kaya_usa

Misafir
Sizin icin en kolay yontem, www.usaturk.net e gelip uye olmaniz ve yazi yolla linkine tiklayarak yazinizi ve altina linkini vermenizdir.

Diger bir baslikta da siteniz hakkinda biriki yorum ekledim, sanirim bizim gonulun basliginda. ASP konusunda kendinizi gelistirmis gorunuyorsunuz, guestbook kismina biraz daha degisik bir gorunum vermek 2. aklima gelen oneri.

L

levocan

Misafir
Dusundum tasındım ve ikinci secenegi kullanmaya karar verdim.
Yani artık default_01.asp calısmıyor

Yeni dizayn hakkında goruslerinizi alabilirmiyim?

Saygılarımla

saydin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siteniz güzel olmuş bence domaini ve hostu olan birçok siteden daha güzel bu yüzden boşa para harcamamışsın.

ayrıca siteni toplistimde görmekten mutluluk duyarım.

iyi günler.

B

bleem_cnteam

Misafir
Valla bence kru bir site olmuşş. Yani sonuçta eleştir yapıyoruz daha iyi olsun diye oyuzden kızma... Ne bilim grafikler ile canlandır siteni... Kitapyurdunun bannerlarıyla kaplamışsın... Bannerlar azalsın canlı site grafikleri gelsi bence ..... Şu andki arkaplan bulunan grafikle uyumlu ama yeni grafikler ile o da değişsin açık renk olsun bence.....

Vede sitenin içeriği vurgulayıcı olsun. Ben şimdi girdiğimde direk anlamalıyım ne sitesi oldugunu...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5