İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Site Tasarımı Yaptıracam

Zevkim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba domain adım olan : Zevkim.Net için
sosyal paylaşım profil oluşturulabilecek face tarzında video ve müzik dinleme eklenilebilecek tarzda kısacası facebok ve youtube tarzında mynet stilinde bir site yaptırmayı ve beğen paylaş msn yolu ile davetsel olarak düşünüyorum kendi sitem adında video müzik izleme pleyr de olacak youtube nın olduğuğu gibi önü açık bir sistem olacak ilerde bir çok eklemeler olabilecek tarzda okey oyun sistemide ekleme durumu olabileceği açısından böle bir tasarımı ne kadar fiyata yapılabilir yapabilecek arkadaşların konu altına yazabilirler

dmrp1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
detaylı olarak pm gönderilmiştir.

gr33n00

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar
Size Önerim öncelikle aradığınız sistemi burada bulamazsınız malesef.. Neden mi ?
Size gidip oradan buradan hazır script'leri bulup bir arada toplayıp yaptık diyecekler.
Bence Bir firma ile görüşün daha mantıklı fakat sıfırdan yazıcaklardır ve maliyeti
oldukça yüksek olucaktır.. Ben kafadan 3 bin diye düşünüyorum.

haymatlos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar
Size Önerim öncelikle aradığınız sistemi burada bulamazsınız malesef.. Neden mi ?
Size gidip oradan buradan hazır script'leri bulup bir arada toplayıp yaptık diyecekler.
Bence Bir firma ile görüşün daha mantıklı fakat sıfırdan yazıcaklardır ve maliyeti
oldukça yüksek olucaktır.. Ben kafadan 3 bin diye düşünüyorum.

Minimum 10.000USD yalnızca yazılım.

surzal1453

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
[MENTION=37812]Grafiti[/MENTION] bu kişiden teklif almışsanız bile çalışmanız tavsiye edilmez. Kendisi peşinatını aldığı işimi 3 aydır teslim etmiyor foruma girdiği halde cevap vermiyor telefonda açtı sesimi dinledi sonra cevap vermedi. Çalışılası bir adam değildir...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5