İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Site to site transfer ?

Alobar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam site mi başka bir hosta taşıycam ama bunun için gerekli komut satırlarını bulamıyorum işletim sistemi freebsd. Ayrıca bu komut satırını çalışltırmak için cron job ı kullansam çalışırmı ? Çünkü komut çalıştırma özelliği cpanelimde yok.
Not: Cpanel backupımı yeni servera yollayabiliyor site to site yi cpanel yapıyor. ama back up büyük oldugundan yeni serverda extract edemiyorum bu nedenle direct site to site için komut arıyorum.

Batu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iki server da bsd ve her ikisinde de root erişimi varsa /scripts/pkgacct kullanıcıadı ile elle yedekleyip daha sonra scp ile yeni sunucuya transfer edebilirsiniz. Yeni sunucuda da Restore a Full Backup/cpmove file linkinden bu hesabı onarabilirsiniz.

Alobar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
root hakkım yok. normal shared kullanıcısıyım.

Batu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
root'a iletmenizi öneririm o zaman. cpbackup dosyasının bir download adresini iletirseniz yaparlar sanıyorum. Böyle bir isteği geri çeviren bir firma görmedim hiç

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5