İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Site türkçe, reklam ingilizce ve forex?

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
http://www.beyaz.org/ adresinde türkçe içerikte sürekli forex reklamı çıkıyor :) aklıma bunu yapabilecek bir fikir geldi ama, banlanma sebebi olur mu sizce? 1 kez banlandım bidaha olsun istemiyorumda.

adresim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
atay' Alıntı:
http://www.beyaz.org/ adresinde türkçe içerikte sürekli forex reklamı çıkıyor :) aklıma bunu yapabilecek bir fikir geldi ama, banlanma sebebi olur mu sizce? 1 kez banlandım bidaha olsun istemiyorumda.

Bunu yapmak cocuk oyuncagi, ammavelakin sonuclarina katlanicaksin! Sende yillardir kendini bilmezlerin yaptigi gibi Turkmasterlerin o biraz kalan itibarini da zedeleyeceksin.

Nasil mi? O boyle yapmis....

<META NAME="keywords" CONTENT="Beyaz.Org Sohbet Arkadaslik Msn Resimleri Msn ifadeleri legalpara idddaa idia download forex, forex trading, eforex, eforex trading, currency trading, foreign currency trading, currency, foreign exchange, foreign exchange trading, fx, forex, fx trading, forex brokerage, online forex, online currency trading, forex traders, forex, FX Traders, FX, online trading companies, currency dealing, charting, spot, yen, euro, pound, swiss franc, EUR, CHF, JPY, GBP, USD, CAD, sterling, dollar, FCM, futures FXDD-Online Forex Trading forex, forex trading, eforex, eforex trading, currency trading, foreign currency trading, currency, foreign exchange, foreign exchange trading, fx, forex, fx trading, forex brokerage, online forex, online currency trading, forex traders, forex, FX Traders, FX, online trading companies, currency dealing, charting, spot, yen, euro, pound, swiss franc, EUR, CHF, JPY, GBP, USD, CAD, sterling, dollar, FCM, futures">

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
adresim' Alıntı:
Bunu yapmak cocuk oyuncagi, ammavelakin sonuclarina katlanicaksin! Sende yillardir kendini bilmezlerin yaptigi gibi Turkmasterlerin o biraz kalan itibarini da zedeleyeceksin.

peki ben yapmazsam türk webmasterları aklanacak mı sayın adresim bey? neden herkes türk, ingiliz, rum, alman diye ayırıyor? bu hayatta yaşayan herkes neyi biliyorsa neyden geçimini sağlamak istiyorsa bi şekilde para kazanmaya çalışıyor. burada düzgün bir şekilde soru sordum ve aldığım cevaba bak, "sonucuna katlanicaksın!" yargıç önüne mi çıktım bilmeden? "banlanabilirsin" veya "banlanırsın" yazarsın bilgin varsa.

adresim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
atay' Alıntı:
peki ben yapmazsam türk webmasterları aklanacak mı sayın adresim bey? neden herkes türk, ingiliz, rum, alman diye ayırıyor? bu hayatta yaşayan herkes neyi biliyorsa neyden geçimini sağlamak istiyorsa bi şekilde para kazanmaya çalışıyor. burada düzgün bir şekilde soru sordum ve aldığım cevaba bak, "sonucuna katlanicaksın!" yargıç önüne mi çıktım bilmeden? "banlanabilirsin" veya "banlanırsın" yazarsın bilgin varsa.

Sonucu ne olabilir de "sonucuna katlanicaksin" dememe kizmissin?Tabii ki banlanma!

Bir kere banlanma yetmemis, devam...

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ortamı yumuşatmak için ara bilgi veriyorum :)

adsense, ad yani advertisement (reklam) ile sense: duyarlılık yani bileşik olarak turkceye cevirirsek, içeriğe duyarlı, uyumlu reklam demek...

burdan hareketle herkes sağlıklı bir değerleme yapabilir sanırım

saygılar

C

chemeng

Misafir
drstranger' Alıntı:
ortamı yumuşatmak için ara bilgi veriyorum :)

adsense, ad yani advertisement (reklam) ile sense: duyarlılık yani bileşik olarak turkceye cevirirsek, içeriğe duyarlı, uyumlu reklam demek...

burdan hareketle herkes sağlıklı bir değerleme yapabilir sanırım

saygılar

katılıyorum sana drstranger.

ayrıca site içeriğinden farklı ve alakasız keyword de banlanma sebebi olur. ama bunu google farkederse tabii ki. bir de gereksiz yere banlama alışkanlığı çıktı, yani google 'a akıl sır ermiyor. banlanacağın varsa işini düzgün yapsan da olabilir yani...

neyse herkese kolay gelsin, bol kazançlar...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5