İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Site üzerinden Online Satış....

C

coolturk

Misafir
Selam,

Sitem üzerinden online satış yapmak istiyorum. Fakat bı konuda pek fazla bir bilgim yok. Bu konuda mümkünse detaylı açıklama yaparsanız sevinirim.

Bu işi hangi firmalar yapıyor?
Bu işin bana maliyeti ne olur ya da olmaz ?
Yapılan alışverş paraları ne kadar zamanda banka hesabıma geçer ?
İlla kredi kartı gerekir mi ?

Falan filan.....

Herkese teşekkürler.

C

coolturk

Misafir
cevap için teşekkürler zokkie...Fakat konu benim yaptığm çalışmalarımı kendi sitem üzerinden nasıl satabilirim olucaktı. Eksik bilgi vermiş olabilirim.Mesela hazır web siteleri, bannerlar, introlar vs....

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
pardon , ben yanlış anlamışım :)

Y

yarassa

Misafir
Valla profesyonel bir şey istiyorsan garanti veya yapı krediden e-ticaret pakedini alacaksın, ssl alacaksın. ayrıca e-commerce sitene e-commerce scripti kuracaksın. Bu scriptleri: www.hotscripts.com , php.resourceindex.com , cgi.resourceindex.com adreslerinde bulabilirsin.

Yok eğer ben o kadar para veremem diyorsan müşterini stormpay,paypal gibi yurt dışı şirketlerine iteceksin. Onlara yapılan ödeme elbet sana gelecektir.

Sorun varsa daha cevaplayabilirim.

turkmale

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkiyedeki en iyi kredi kartı sistemi Garanti Bankasın da.
Ücreti yıllık 157.5 $+ Hesabına yatacak ücretin valörüne göre
bir komisyon alınıyor.

T

turkwebhosting.com

Misafir
Online sipariş sistemi kurmak için web de bulabileceğin en uygun çözüm www.turkwebhosting.com/cc.html de belirtilmiştir(sayfa hazırlık aşamasında. En kısa sürede tamamlanacak).

Kaliteli ve Ekonomik Web Hosting & Domain Kayit

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5