İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Site üzerinden reklam veren kaydı

caper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Üç gündür sitelerimde reklam veren kaydını kullanıyordum ve kazançlarda inanılmaz bir düşüş gerçekleşti. İki gün önce bu özelliği kaldırdım ve kazançlarım eski haline geri döndü.

Bu kanuyla ilgili tecrübeleriniz varsa paylaşırsanız memnun olurum. Kazançlardaki düşüş ve üyeliği kaldırdıktan sonraki artış tesadüf müydü yoksa gerçekten bir bağlantısı var mıydı?

G

Gencadam

Misafir
Ben de aynı durumla yüzyüzeyim sanırım. "Sanırım" diyorum çünkü, geçen ay kazançlarım yükselmeye başlamıştı. Ben de ay sonunda "Bu sitede reklam ver" seçeneğini aktif hale getirttim, kazançlarımda azlama oldu. Ama aysonu-ay başı reklam dönemine mi denk geldim yoksa senin dediğin olay mı gerçek bilemiyorum. Belki de tesadüftü reklam veren kaydı ile gelir düşmesi. Açıkçası ben bir bağ kuramadım.

caper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Peki reklam veren kaydı seçeneğini kaldırdın mı daha sonra? Kazançların hala normala göre az mı?

G

Gencadam

Misafir
Seçeneği kaldırmadım henüz. Ama dediğim gibi bana rastlantıymış gibi geldi. Biraz daha ahreketlenme oldu hesapta çünkü bugünlerde.

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
ben hiçbir zaman kendim aktif etmedim. Kendi kendine reklam veren kaydı çıkmaya başladı.
Kapattım. 3 gün bekledim. Reklamlarda ki reklam ver yazısı kalkmadı. Bende tekrar açmak zorunda kaldım.

Yani ben 3 gün kapalı halde bekledim. Ama malesefki o yazı reklamdan kalkmıyor.

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
tıklamaların düştüğüne bende katılıyorum ve bende kaldırdım, login olduktan sonra kaldırma işlemini gerçekleştirdim ve 1-2 saat sonra reklamlardaki reklam ver yazısı kalktı ve kazançlarım normale döndü
düşüşün nedeni olarak ta, reklam ver yazısı çıkınca Google Reklamları yazısı daha görünür bir yere kayıyor, insanlar tıkladıkları şeyi sitenin bir parçası zannederse ya da reklam olduğunu anlamazsa tıklama ihtimalleri o kadar artıyor şahsi görüşüm. madolyonun öbür yüzünde ise adwords kullanan ne kadar artarsa kazançların da o kadar artacağı olayı.
benim aklıma takılan ise "sitede reklam ver" olayından ne kadar kazanıyoruz onu anlamadım, cevap dosyası yerinde yok, forumlarda da pek rastlamadım, bilen varmı?

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Bu kaldırma işlemi nasıl oluyor.
ben kaldırdım 1 gün geçti aradan ama hala bu sitede reklam verin linki kalkmadı.

daha önce 3 gün beklemiştim kalkmamıştı.

Hesabımda diyor ki. Şu anda Site Üzerinde Reklamveren Kaydına üye değilsiniz.

Ne zaman kalkacak çok merak ediyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5