İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Site yaptırmak isteyen spamcılar

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Size de böyle spam emailler geliyor mu?

Spam diyorum çünkü hemen hemen tüm adreslerime bunun farklı versiyonları geliyor, yok bu spam değil diyorsanız elemanla irtibata geçin (ben geçmeye çalıştım spam değildir diye, ses çıkmadı)

sonsuzhost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
evet şu sıralar çok yaygın bu spam hep aynı sitenin reklamı yapılıyor amaçları hit çekmek ve adamlar tam ÖKÜZ gerçek smtp ile gönderiyorlar bu maili bir dahaki gelişinde direkt mailin headerları ile spam databaselerine bildiricem.

Aynı mail benim bi müşterimede gelmiş yazık oda bana iş çıksın diye bana forwardlamış maili :) tabi mail bana gelir gelmez oturdum müşterime anlattım bunun spam olduğunu.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Spam mail yoluyla Verilen linke tıklatmanın farklı ve DAHA ETKİLİ bir yöntemi...

eRLySL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merak ettim şimdi. Bu adamlar özellikle webmaster arkadaşların mail adreslerini nereden buluyor ?

iBiL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hiç bir siteye mail adresinizi txt olarak yazmazsanız kimse spam yapamaz. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5