İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Site yorum ve fikir alabilirmiyim ?

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
www.puuq.org domaininde bir site açıyorum. şu anda programlaması devam ediyor. temel olarak bitirdim siteyi. sizden beklenti ve yorum alabilirmiyim?

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla çok güzel olmuş. Böyle kaliteli türkçe içerik görünce seviniyorum. Özellikle logo şahane:)
+ olarak en alttaki Dünya kategorisindeki Türkçe fazla galiba. Zaten dizin Türkçe ya o bakımdan.

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
:) dil seçimi zaten şu an için iptal. her dil için farklı SQL düşünüyorum. boylece daha hızlı çalışmasını ve dil seçimlerinde dosya görüntülenmesini kolay yaparıs ki bu 1 - 2 ay sonra ancak :) şu programlama tam bitsin sonra site kabul olayları ve editor kabul olayllarına gircem.

yorum içinde ayrıca saol.

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitelerdeki renk uyumuna çok dikkat ederim, renklendirme güzel olmuş ve logo da hoş olmuş ayrıca.

Kategorilerdeki ok işaretlerinin yerina başka bir şey kullanırsan daha uyumlu olabilir diye düşünüyorum.

Eline Sağlık.

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güzel olmuş logo çok güzelmiş :) Fakat sağ-sol boşlukları çok olmuş bence.Biraz daha genişletip yazıları büyültsen daha hoş durmaz mı.Valla pek anlamıyorum bu işlerden sadece kendi düşüncem.Kolay gelsin :)

aLcadraz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bencede genişliği biraz arttır, bunun dışında çok güzel olmuş tebrikler :)

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
genişlik değilde yazı karakterlerini 1px büyülttüm.

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Site tasarımı çok güzel olmuş ancak başlıkların hepsi buyuk harf olursa daha iyi olacak sanırım EğLENCE VE YAşAM SAğLıK bu türkçe karakterlerin büyük olmaması biraz ciddiyeti bozuyor :)

cemadak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
en altta All Reserved. yazıyor bu dogru bir terimmi acaba ? arada rights görmeye alısmıstıkta :)

PieRLuGi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herşey güzelde kategori başlıklarını "ALışVERIş" gibi yapmasan daha güzel olur.. hoş durmuyor "ALIŞVERİŞ" yapsan bence daha iyi gider..

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ustad ana başlıklar full büyük alt bölümlerde full küçük :D alt bölümlerin baş harflerini büyük yapsan daha güzel olmaz mı.Yazıları boyutlarını arttırman hoş durmuş oklarda güzel olmuş.Hadi güzel birşey çıkarcaz ortaya :D

trichnosis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
site gerçekten hoş olmuş bende logo hakkında aynı fikirdeyim çok hoş olmuş:) ama bu konu yanlış yerde :(

cemadak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dsgnr' Alıntı:
:D deiştiriris yaf farklı bişiler soleyin

eheh söyleyelim tabi title baglantıya göre degisebilir google a da etkisi olur:)
mesela : http://www.puuq.org/uq/spor/yasakpara/

Title : puuq.NET | Web Dizinleri Spor/yasakpara seklinde

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
valla herkes bişiler soylemiş bende bir iki bişier katmak istiyorum oncelikle logo hariKa yanliz yazi stilini ve başlıkları buyuk ve kalın yapsan sanırım daha iyi turcak
birde su all reservet nedir bu yaa turce sayfa deilmi burası neden turkce kelime kullanmıyoruz ?

yinede eline sağlık saygılar

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yaf site daha bitmedi :) programlamada tam bitmedi.

Title olayı zaten olcak
En alttaki yazıda türkçe olcak :)

Teşekkür ederim tekrardan

bu arada konuyu buraya açmamın sebebi fikir almak. site bitmediği için yeni web siteleri kategorisine açmadım.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
hocam sen iyisimi sayfa bittikten sonra bidaha uğra şimdi herkes bir kusur bulur bir yerlere

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5