İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitede Geçersiz Tık Yapan Var Napıcam

mavikaplan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bitane şerefsiz sitemde 15 tane geçersiz tık yapmış.Şimdi bu yüzden ben ban alırmıyım.Ne yapmam lazım...

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Birincisi bunu nerden biliyorsunuz ? Eğer adsense tıklarınızı sitenizden takip eden programlar kullanıyorsanız öncelikle onları iptal edip, google'ye sitenizde geçersiz tıklamalar yapılmış olabileceğini bildiren bir mail atmanızı öneririm...

mavikaplan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Normal de benim sitede günde ya 1 yada hiç tıklama olmaz.Ama bugün girdim baktım hesabıma.Dün 15 tık almışım.Bunun geçersiz tık olduğu bariz belli oluyor.Kazanç da 0,05 dolar ...

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Valla bana da aynı durum olmuştu bir ara (2 yol önce kadar) 1 hafta da galiba cevap gelmişti :D

herhalde gene 1 hafa içinde cevap yollarlar... Eğer son zamanlar da bu tarz bir konudan adsens-tr'ye mail atan varsa kaç günde cevap geldiğini yazarsa memnun oluruz...

mavikaplan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba mail attım şöyle bir mail geldi ne yapmam gerekiyor ?
dddav5.png

Toprak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mavikaplan sorunun cevanı adsense destek forumlarında olduğu için standart msj göndermişler. Bence korkacak birşey yok

DijitalSanat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım sen neden korkuyosun ki yaw??
Normal de benim sitede günde ya 1 yada hiç tıklama olmaz
diyosun sonra da tırsıyosun. Günde 1$ mı kazanıyosun sen. Bırak google'ı geç gösterim başına para verenlere.

mavikaplan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Peki adsense kadar güvenli gösterim başına ücret veren bir sistem varmı bildiğiniz.Birde kaç gösterime ne kadar veriyor...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5