İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitede SMS ile Üyelik Onayı?

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Merhaba

kredi kartı kullanılan bir sistem düşünün. Kart hırsızlığına önlem almak için, üyelere SMS ile onay kodu yollanacak ve üye, o kodu sitede ilgili alana yazdığı anda " verify " olmuş olacak - onaylanacak. ve bu işlemden sonra kartını kullanabilecek

bunla alakalı nasıl bir çalışma veya alt yapı kurulabilir bilginiz varmı?

ejder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Merhaba

kredi kartı kullanılan bir sistem düşünün. Kart hırsızlığına önlem almak için, üyelere SMS ile onay kodu yollanacak ve üye, o kodu sitede ilgili alana yazdığı anda " verify " olmuş olacak - onaylanacak. ve bu işlemden sonra kartını kullanabilecek

bunla alakalı nasıl bir çalışma veya alt yapı kurulabilir bilginiz varmı?

Amacınız sadece verify etmekse, toplu sms sistemlerinden faydalanabilirsiniz. www.smsal.com adresinde ayrıntılar mevcut. XML Post ile kodlarınıza gömerek istediğiniz şekilde müşterinize SMS gönderebilirsiniz.

BabaPanter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben de smsexplorer.net api'si kullanıyorum her türlü işlemde kullanılabilir.

M

Mete

Misafir
tabi özelden gönderdim.

Bende msn adresini alabilirmiyim toplu sms sistemi bendede var ama ben sadece yoneticilerime sms atıyorum ancak istedigim kisilerinde sms atabilmesini nasıl saglayabiliriz sınırlama koyabiliyomuyuz bilgi alısverisinde bulunmak istiyorum.

ejder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Bende msn adresini alabilirmiyim toplu sms sistemi bendede var ama ben sadece yoneticilerime sms atıyorum ancak istedigim kisilerinde sms atabilmesini nasıl saglayabiliriz sınırlama koyabiliyomuyuz bilgi alısverisinde bulunmak istiyorum.

istediğiniz şekilde SMS gönderebilirsiniz.. www.smsal.com adresinden irtibat kurabilirsiniz.

SuperK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
HTTP Api üzerinden SMS göndermek için güvenilir, her zaman çalışır bir site arıyorsanız www.mutlusms.com öneririm. Cloud teknlojisi kullanıyor.

aspbilisim

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
size cigi.me sitesini öneririm 1000 sms 10 tl api desteğide mevcut

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5